Lisede nasıl arkadaşlık kurulur?

Arkadaşların da önerdiği gibi sahte kişiliklere bürünmeyin. Sonra hangi ortamda nasıl olacağınızı şaşırırsınız. Arkadaş edinme konusu ise basit. Kendi halinde takılsan bile illa birileri seni gelip buluyor.

Kendini, karakterini ve ruhunu iyi terbiye ettiğin sürece gereksiz arkadaşa ihtiyacın yoktur.
Ha ben demiyorum ki arkadaş yapma, yapamazsın diye. İlk liseye geçtiğim zaman benim de ufak endişelerim vardı. Fakat okulun ilk haftasında kantinde toplanıp gayet kaliteli ve eğlenceli bir şekilde muhabbet ediyorduk. Herkes senin gibi olacak diye bir şey yok. Olamaz da zaten. Aynı oyun türünden hoşlandığın arkadaşın karakter olarak tamamen sana zıt düşebilir. Sen sadece kendini arkadaşlarına göre negatif anlamda eğip bükme yeter. O gerçekten korkunç bir şey çünkü.

Boşver kanka benimde arkadaşım var bi tane sadece oda ergen ergen storyler atıyor bence en iyi arkadaşın kendin.sen kendin ol kimse için kendini değiştirme şuan bu mesajı sana yazıyorum çünkü sende onlar gibi ergen olma diye ama gerçek arkadaş istiyorsan o çok zor bi bakmışsın başkasıyla story atıyor Değişik insanlar var seni üzmek istemem ama bu zamanda arkadaş bulman zor knk en iyi arkadaşlar oyunlar.( Benim düşüncem böyle)

Geri
Yukarı