Lisede aşık olmak

ilkeaa

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben 15 yaşında 10.sınıf öğrencisi bir kızım benim hoşlandığım başka bir çocuk vardı ama sonra unuttum derslerime odaklandım. Şu an bir çocuğun ilgisini fark ettim çocukla hiç konuşmuşluğum yok ama son 2 haftadır ne zaman sınıftan çıksam o da çıkıyor ne zaman sınıfıma girsem o da kendi sınıfına giriyor. Bazen göz göze geliyoruz. Tesadüf değil tesadüf olsaydı 1-2 kere olurdu her teneffüste oluyor. Bazen beni takip ediyor arkadaşları da sınıflarının önünde bizi görünce gülmeye başladı. Kendisi 11.sınıf eşit ağırlıkçı benden 3 yaş büyük çünkü 2 sene okula geç başlamış hiç konuşmadık ama beni takip ediyor. Bir erkek tanımadığı bir kızı neden takip eder? Ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum dalga geçmeyin cidden ilgisini fark ettim. Bizim sınıfın karşısına da geçtiği oluyor. Bana olan duygularını nasıl öğrenebilirim? Dalga geçmeyin ne olur? Beğenmiyorsanız bakmayın... Ve hep aynı yere gidiyor. Ben de ona bakıyorum ama fark etmesin diye arkaya dönüyorum. Umarım fark etmiyordur. Ben çıktığımda dışarı çıkıyor ben başka yere gittiğimde sınıfına giriyor.

Geri
Yukarı