Platonik aşık olmak

Ederleyzi

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba ben aşık oldum. Açıldım ama bir sonuç alamadım. Bana kendini bunlara kapattığını ve düşünmediğini söyledi ama vazgeçemiyorum. Yanında olayımda nasıl olursa olsun kafasındayım. Yanında çok mutlu hissediyorum ama geceleri çok moralim bozuk oluyor. Düşünüyorum o giderse ne yapacağım diye benim yüzüme karşı bunu defelarca vurdu peşimden koşma gibisine ama yapamıyorum. Neden böyle oldu? Ben hep onu mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum bana yanımda mutlu olduğunu ve bana çok güvendiğini belirtiyor ama bu konular açıldığında hep beni tersliyor sizce ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba ben aşık oldum. Açıldım ama bir sonuç alamadım. Bana kendini bunlara kapattığını ve düşünmediğini söyledi ama vazgeçemiyorum. Yanında olayımda nasıl olursa olsun kafasındayım. Yanında çok mutlu hissediyorum ama geceleri çok moralim bozuk oluyor. Düşünüyorum o giderse ne yapacağım diye benim yüzüme karşı bunu defelarca vurdu peşimden koşma gibisine ama yapamıyorum. Neden böyle oldu? Ben hep onu mutlu etmek için elimden geleni yapıyorum bana yanımda mutlu olduğunu ve bana çok güvendiğini belirtiyor ama bu konular açıldığında hep beni tersliyor sizce ne yapmalıyım?
Reis,13 yaşındayım belki benim ne haddime.Ama şu yaşıma kadar 5-6 tane yaptım. Zorlayarak hiçbir yere varılmaz. Bazen herşey imkansızdır. Bunu bilmek lazım.

Artı -5 Eksi
Reis, 13 yaşındayım belki benim ne haddime. Ama şu yaşıma kadar 5-6 tane yaptım. Zorlayarak hiçbir yere varılmaz. Bazen her şey imkansızdır. Bunu bilmek lazım.

Zorlama gibi bir şey yok zaten işin içinde zorlamak hiç kimsenin haddine değil ama beraber olmak huzur veriyor iyi hissediyorum kaybetme duygusu diyelim bu muhabbetleri söylemezsemde ben rahatsız oluyorum neyse onu söylemek lazım kanka diye yaklaşıp aşkım ayağına gitmek çok saygısızca bir şey diye düşündüğüm için belirtiyorum bazen ama zorlama yok dediğim gibi.

Dostum istemiyor seni. Fazla zorlama gıcık kapar senden. Aynı şeyi kendinde düşün sen birini istemiyorsun ama o hala sana aynı şeyden bahsediyor. İyice gıcık olursun değil mi? Yine de arkadaş kalmak istiyorsan ona söyleyebilirsin.

Kral o bıraktıysa zorlama fazla büyük konuşmak istemiyorum ama sevgide aşkta zorlama olmaz kanka onunda seni sevmesi lazım belliki sevmiyor onu bir arkadaş gözüyle bak bence ve kendine yeni biri bulursun bence.

Büyük ihtimal sen vazgeçtiğin zaman o sana tapacaktır. Aranıza mesafe koy ve biraz uzaklaş en ufak bir oluru varsa emin ol o sana gelecektir. Eğer ki gelmezse de zaten hiç senin olmamıştır.
Aklıma bu sahne geldi. 😂 😂 😂
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaşlar bu arada şu olaya bir açıklık getirmek isterim durmadan zorlama gibi bir durum yok ne ben ondan kopabiliyorum oda benden kopmak istemiyor bunu durmadan söylüyor ama ne yapacağımı şaşırmış durumdayım mevzuların başka bir yere gidip taciz ediyormuş gibi algılanmasını istemem ben bazı şeyler denedim yazmadığımda durmadan yazıp arıyor ben bazen bilerek mesajlarına bakmadığımda laf ediyor ama ne olduğunu bilmiyorum belki de dediğiniz gibi benim gibi bir arkadaşı kaybetmek istemiyordur en fazla bakarız yolumuza ama kötü bir süreç beni bekliyor gibi görünüyor.

Arkadaşlar bu arada şu olaya bir açıklık getirmek isterim durmadan zorlama gibi bir durum yok ne ben ondan kopabiliyorum oda benden kopmak istemiyor bunu durmadan söylüyor ama ne yapacağımı şaşırmış durumdayım mevzuların başka bir yere gidip taciz ediyormuş gibi algılanmasını istemem ben bazı şeyler denedim yazmadığımda durmadan yazıp arıyor ben bazen bilerek mesajlarına bakmadığımda laf ediyor ama ne olduğunu bilmiyorum belki de dediğiniz gibi benim gibi bir arkadaşı kaybetmek istemiyordur en fazla bakarız yolumuza ama kötü bir süreç beni bekliyor gibi görünüyor.
O da sizi düşünüyor demek ki. Bilemiyorum yaşınız kaç? Belki küçüksünüz diye biraz uzak durmak istiyor olabilir. Sevgili olmanız zorunlu değil, arkadaşça kal bir müddet böyle devam ederse. Sonuçta onun yanında rahat ve mutlu hissediyorsunuz.

Ondan uzaklaş azıcık, o sana yaklaşacaktır her zaman işe yarar. Belki de daha rahat hissedersin bir süre.

Geri
Yukarı