Lisede biri bana bulaşıyor

İçinden ne geliyorsa onu yap.
Sopa çekecegim galiba

Arkadaşlar önerileriniz için sağolun ama dava veya şikayette bulunmam saçma olur çünkü bende ona baya hakaret ettim ama bu gamsız ... takmıyor evet öyleyim diyor yani bı sopa şart oldu

Yanına 2-3 kişi al 1V1 kavgaya çağır yediği dayaklardan korkarak bir daha bir şey yapamaz.
Gerek yok ben tek yeterim aslında bu tipler bağırtlak oluyor psikolojik üstünlük kuruyor bende bu yüzden kavgayı istemiyordum ama artık kavga şart gibi

Hocam bide oyle bir şey olsa bile o diyecekki o bana daha çok etti filan yani mantıklı değil ben kendim hallederim umarım herkese öneriler için teşekkürler

Son düzenleme:

Herhalde 70 kilo adamdanda dayak yemem diyordur o.

Hangi şehir kardeşim, yakınsa ben gelip döverim. Bu şerefsizler artmaya başladı, sokakta görünce elimin tersiyle bir tane çakasım geliyor.

Hangi şehir kardeşim, yakınsa ben gelip döverim. Bu şerefsizler artmaya başladı, sokakta görünce elimin tersiyle bir tane çakasım geliyor.

Gücüm iyi bir şey olsa bende döveceğim ha Okulda küçücük çocuğun yanında 6 tane dev dev adam geziyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…