Lisede biri bana bulaşıyor

İçinden ne geliyorsa onu yap.
Sopa çekecegim galiba

Arkadaşlar önerileriniz için sağolun ama dava veya şikayette bulunmam saçma olur çünkü bende ona baya hakaret ettim ama bu gamsız ... takmıyor evet öyleyim diyor yani bı sopa şart oldu

Yanına 2-3 kişi al 1V1 kavgaya çağır yediği dayaklardan korkarak bir daha bir şey yapamaz.
Gerek yok ben tek yeterim aslında bu tipler bağırtlak oluyor psikolojik üstünlük kuruyor bende bu yüzden kavgayı istemiyordum ama artık kavga şart gibi

Dava aç diyenler ciddi mi ya? Liseli olduğuna göre büyük ihtimalle 2006-09 arası doğan biri. Böyle birine neye göre dava açabilirler ayrıca "mağdur" olan kişide reşit olmayan biri. Daha ciddi meseleler varken olmasa bile hukuk sistemini ve avukatları bu tarz küçük olaylar için meşgul etmeyin.
Hocam bide oyle bir şey olsa bile o diyecekki o bana daha çok etti filan yani mantıklı değil ben kendim hallederim umarım herkese öneriler için teşekkürler

Son düzenleme:
Sopa çekecegim galiba

Arkadaşlar önerileriniz için sağ olun ama dava veya şikayette bulunmam saçma olur çünkü bende ona bayağı hakaret ettim ama bu gamsız... Takmıyor evet öyleyim diyor yani bir sopa şart oldu

Gerek yok ben tek yeterim aslında bu tipler bağırtlak oluyor psikolojik üstünlük kuruyor bende bu yüzden kavgayı istemiyordum ama artık kavga şart gibi

Hocam bir de oyle bir şey olsa bile o diyecekki o bana daha çok etti filan yani mantıklı değil ben kendim hallederim umarım herkese öneriler için teşekkürler

Herhalde 70 kilo adamdanda dayak yemem diyordur o.

Lisede bir çocuk var bana bulaşıyor yani küfür ediyor. Ben ona edince gülüyor, ben de duramıyorum direk cevabı veriyorum. Bununla daha önce de böyle bir şey oldu yani konuşmak işe yaramıyor başkaları da birbirine böyle sövüyorlar ama kimse takmıyor. Rehberlik filan da biliyorsunuz zaten. Artık yeter yarın bir daha ettiğinde direkt kavga edeceğim. Kavgayı hiç sevmem ama yapacak bir şey kalmadı. Eğer söyleceğiniz bir öneri varsa buyurun.
Hangi şehir kardeşim, yakınsa ben gelip döverim. Bu şerefsizler artmaya başladı, sokakta görünce elimin tersiyle bir tane çakasım geliyor.

Geri
Yukarı