Lisede biri bana bulaşıyor

Hangisi çok var
İşte hangisi işine gelirse senin yerinde olsam "Laftan anlamayan kötekten anlanır" olanı kullanırdım iyi bir seçenek gibi duruyor.

Yukardaki arkadaş biraz Asya tarafına geçmiş eğer öyle dövüceksen karete yapman lazım bence benimkini kullan karete bilmen gerekmez.

Güncelleme: Hasta oldum rapor aldım bugün gidemiyorum,pazartesi bir sorun olmazsa Onun bunun çocuğuyla (yani anladınız)görüşeceğiz.Hayırlısı böyleymiş demekki.Zaten bir anda hastalandım, pazartesi günü bilgilendirme yapacağım bir sorun olmazsa.Zaten sövüyorum gülüyor e oda biliyor kendini...

Son düzenleme:
Lisede bir çocuk var bana bulaşıyor yani küfür ediyor. Ben ona edince gülüyor, ben de duramıyorum direk cevabı veriyorum. Bununla daha önce de böyle bir şey oldu yani konuşmak işe yaramıyor başkaları da birbirine böyle sövüyorlar ama kimse takmıyor. Rehberlik filan da biliyorsunuz zaten. Artık yeter yarın bir daha ettiğinde direkt kavga edeceğim. Kavgayı hiç sevmem ama yapacak bir şey kalmadı. Eğer söyleceğiniz bir öneri varsa buyurun.
Deli veya psikolojinmi bozuk diyerek manipüle et tabi bunu herkesin içinde de bi daha uğraşmaya korkar.😄

Dava aç diyenler ciddi mi ya? Liseli olduğuna göre büyük ihtimalle 2006-09 arası doğan biri. Böyle birine neye göre dava açabilirler ayrıca "mağdur" olan kişide reşit olmayan biri. Daha ciddi meseleler varken olmasa bile hukuk sistemini ve avukatları bu tarz küçük olaylar için meşgul etmeyin.

Geri
Yukarı