Lisede bol pantolon giymek yasak mı?

Üzülerek söylüyorum ki lise ile ortaokul arasında üst kıyafet için cidden fark var. Pantolon anlamında da lise de sıkıntı çekmedim ama düz Sweat'e karışırlar. Okul forması giymek zorunda olduğun için. Okul formasının gözükmesi lazım.
Biz de bir şey demiyorlardı içimizde giydiğimiz sürece. Lisede diyorlar mı ya? Kısa forma mı giyeceğiz illahi.

Biz de bir şey demiyorlardı içimizde giydiğimiz sürece. Lisede diyorlar mı ya? Kısa forma mı giyeceğiz illahi.

Lise biraz daha disiplinli bir yer her şeye karışırlar yönetim ve öğretmenler kılsa. Ben ortaokula gidiyorken bazen üst kıyafet siville gidiyordum hiçbiri karışmıyordu kıl öğretmenler dışında. Ama Lise'de karışırlar kuvvetle muhtemel. Eğer rahat eder dersen okul kıyafetinin altına giy. Okulun logosu gözüktüğü için hiçbir şey demezler.

Bol pantolondan ziyade bu tarikatçıların giydiği şalvarlar gibi duruyor. Eğer giyeceğiniz şey geniş kesim geniş bel ve geniş paçalı bir şey ise karışmazlar ama eğer fotoğraftaki gibi şalvar tarzı bir şey giyecekseniz sıkıntı çıkması muhtemel.

Bol pantolondan ziyade bu tarikatçıların giydiği şalvarlar gibi duruyor. Eğer giyeceğiniz şey geniş kesim geniş bel ve geniş paçalı bir şey ise karışmazlar ama eğer fotoğraftaki gibi şalvar tarzı bir şey giyecekseniz sıkıntı çıkması muhtemel.
Düzgün fotoğraf bulamadım siz onu siyah kot pantolon gibi düşünün ama bol olanından.

Lisede okul formaları ortaokulunkinden daha iyi bizim okul forması dümdüz siyah tişört ve siyah pantalon boru paça diyorlar ama dar paçayada laf etmiyorlar. Üstüne bir de sweatshirt kışın.

Geri
Yukarı