Lisede kargo pantolon yasak mı?

Daha fazla  
Yönetmenliğini okuduğumda kargo pantolon ile ilgili herhangi bir ibare göremedim fakat okulum istemiyor. Bu bana saçma geliyor altı üstü 2 tane fazla cebi olan siyah pantolon ne dar ne bol.

Disiplin işlemine itiraz edebilir miyim? Sonuçta MEB'e bağlı değiller mi orada karga pantolon yasakdır yazmıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okul kıyafeti harici bir şey giyemezsiniz teknik olarak. Ancak herhangi bir okulda çok takacaklarını sanmıyorum. Bir şey derlerse pantolonum delindi dersin bi daha giymezsin olur biter.

Yönetmenliğini okuduğumda kargo pantolon ile ilgili herhangi bir ibare göremedim fakat okulum istemiyor. Bu bana saçma geliyor altı üstü 2 tane fazla cebi olan siyah pantolon ne dar ne bol.

Disiplin işlemine itiraz edebilir miyim? Sonuçta MEB'e bağlı değiller mi orada karga pantolon yasakdır yazmıyor.
Okulun tutumuna bağlı.

Okul kıyafetleri düzenlemeleri okullara göre değişiklik gösterilebiliyor. Müdür yasak diyorsa yapacak birşeyiniz yok. Ayrıca yeni nesil neden okul kıyafeti giymiyor? Serbest kıyafet giyip hocalara karşı çıkınca havalı filan mı oluyorsunuz?

Okul kıyafetleri düzenlemeleri okullara göre değişiklik gösterilebiliyor. Müdür yasak diyorsa yapacak birşeyiniz yok. Ayrıca yeni nesil neden okul kıyafeti giymiyor? Serbest kıyafet giyip hocalara karşı çıkınca havalı filan mı oluyorsunuz?

Hatırladığım kadarıyla neredeyse hepsi iğrenç renklere sahip klasik dümeli yaka ya da gömlek. Kot pantolona laf eden çok olmaz zaten. Geneli siyah oluyor.

Hatırladığım kadarıyla neredeyse hepsi iğrenç renklere sahip klasik düğmeli yaka ya da gömlek. Kot pantolona laf eden çok olmaz zaten. Geneli siyah oluyor.

Düğmeli yaka düz siyahtı bizim. Aynı şekilde pantolonda öyleydi. Giymeyeni direk disipline gönderirlerdi. Günümüzde artık öğretmenler bile düzgün giyinmiyor...

Kargo pantolonu bizim okulda özellikle yasak bahaneleri ise yandan ceplerle "bazı maddeler" getirebilirlermiş öğrenciler okullara.

Bizim okulda olsa fena sigara ticareti dönerdi. Bence mantıklı bir karar.

Geri
Yukarı