Lisede dışlanmak nasıl aşılır?

Dövüşü az biraz YouTube'dan öğrenebilirsiniz hatta ikisi birlikte olur açın YouTube'u elinizden geldiğince dövüş ve fittnes hareketleri yapmaya çalışın hem gelişme olursa özgüvenin artar.

Dövüşmeyi YouTube'dan öğrenemez dayak yemesi lazım sparring yapması lazım kavga anında YouTube'dan öğrendiklerini uygulayamaz.

Hocam lise 1'ler genellikle böyle oluyor gördüklerim şöyleydi genellikle asiler asilerle takılıyor liselerde ortaokulda böyle şeyler olmuyor bence en iyisi okulda başarın duyrulacak bir şeyler yap ve böylece herkes senle arkadaş olmaya çalışacaktır, ya da büyük bir Discord sunucusu aç topluluk sunusu ve arkadaşlarına sunucun 200, 300 üyeyi geçince Discord sunucuma gelir misin diye söyle bir sonra Discord'dan takılmaya başla ondan sonra peşini bırakmayacaklardır (dost olarak) kendi tavsiyemi yazdım herkesni düşüncesi farkı olabilir!

Derslerim iyi. Sanalda birçok arkadaşım var onlarla oyun oynuyoruz ama ben okuldada olsun istiyordum saglık olsun artık alışcam mecbur.

Kanka hiç sporla alakan yok galiba istersen 2 bütün tavuk ye illaki lazım zaten arkadaş zayıf midesi o kadar alamaz.

Yeterince alakam var merak etme. Yeni başlayan birilerine direkt mesela toz kullandırtmaya çalışmak gibi acemice bir hareket yapmam. Sen kaç yıldır uğraşıyosun bu arada?

Dövüşmeyi YouTube'dan öğrenemez dayak yemesi lazım sparring yapması lazım kavga anında YouTube'dan öğrendiklerini uygulayamaz.
Hocam o konuda haklısınız muhtemelen dövüşten pek anlamam ama sanki 2-3 hareket öğrense karşı taraf üzerinde uygulayabilir gibi geldi

Derslerim iyi. Sanalda birçok arkadaşım var onlarla oyun oynuyoruz ama ben okuldada olsun istiyordum saglık olsun artık alışcam mecbur.

Kanka dediğim şey sınıfındakilerle ilk Discord'larını al ve oradan yazışmaya başla sonra gelir onlar zaten. Samimiyeti oradan kur.

Yeterince alakam var merak etme. Yeni başlayan birilerine direkt mesela toz kullandırtmaya çalışmak gibi acemice bir hareket yapmam. Sen kaç yıldır uğraşıyosun bu arada?
Dostum 2-3 ay yazdım ilerde daha gelişemez lazım olur diyorum bu arada 6 yıldır spor yapıyorum

Hocam o konuda haklısınız muhtemelen dövüşten pek anlamam ama sanki 2-3 hareket öğrense karşı taraf üzerinde uygulayabilir gibi geldi.

Hocam bende dövüş sporu yapmadım ama inanın öyle olmuyor pata küte dalıyorlar ama uygulamalı bir şekilde öğrenirsen senden güçlü pata küte dalan birini dövebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı