Lisede eşit ağırlık bölümünde başka sınıfa geçilir mi?

Teknofatik

Hectopat
Daha fazla  
Eşit ağırlık seçtim arkadaşlar, ama o kadar sevmediğin iğrendiğim adam dolmuş ki sınıfa, gitmek istemiyorum o derece. Başka bir eşit ağırlık sınıfına geçebilir miyim?

Kanka müdür yardımcısına söyle yada müdüre ama kıl bir müdür yardımcısı varsa değiştirmez malesef türkiye eğitimi böyle müdür yardımcısının insafına bağlı
bende sayısal seçmiştim EA atmışlardı arkadaşlarımın hepsi eski sınıftaydı dedim beni sayısala ve arkadaşlarımın yanına atın kadın kaşarlık yaptı dediki sayısala geçiririmde arkadaşlarının olduğu yere atmam ders çalışamazsın son senen falan diye istediğimi yapmadı
en son okul değiştim

Müdür yardımcısının keyifine kalıyor bu isler bazıları hiç sorun cıkarmadan degısıyor bazılarına sınıf degistirmek icin yalvarmak gerekıyor sizin okul acılmadan gorusmenız daha dogru olur.

Kanka müdür yardımcısına söyle yada müdüre ama kıl bir müdür yardımcısı varsa değiştirmez malesef türkiye eğitimi böyle müdür yardımcısının insafına bağlı
bende sayısal seçmiştim EA atmışlardı arkadaşlarımın hepsi eski sınıftaydı dedim beni sayısala ve arkadaşlarımın yanına atın kadın kaşarlık yaptı dediki sayısala geçiririmde arkadaşlarının olduğu yere atmam ders çalışamazsın son senen falan diye istediğimi yapmadı
en son okul değiştim
bizim müdür yardımcımız beni sever ailemi de bir görüşmeyi deneyeceğim teşekkür ederim

Geri
Yukarı