Çözüldü Lisede kaç alırsak sınıfı geçebiliriz?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Daha 9. sınıfım dersler çok zor yapabileceğimi sanmıyorum y. T. Sayesinde hele ortak sınavlar.
Bu dönem su yıl çok zor olacak 3 dersten kalan sınıf tekrarı eğer geçen dönem 9 dan 10 geçtiyseniz veya bu yıl yeni liseye başlamadıysanız (uzun lafın kısası 9 dan büyükseniz(10.sınıf 11 ve12. sınıf 6 ders yasa yeni gelen 9lara ) .
Bana bu konuda yayınlanmış herhangi bir yönetmelik, genelge veya karar gösterebilir misii.

Yanlış bilgiler ile insanları yanıltmayın. Türkçe dediği için adamı niye yargılıyorsun. Hem bu konu ile ilgili bir açıklama gösterebilirsen iyi olur.

Şu anlık sadece konu başlığı altında ortaokul yazıyor MEB'in kendi sayfasında Türkçe ile yargılamamın nedeni haberlerdede ortaokul demesi idi.

Şu anlık sadece konu başlığı altında ortaokul yazıyor MEB'in kendi sayfasında Türkçe ile yargılamamın nedeni haberlerdede ortaokul demesi idi.

Milli Eğitim Bakanı Yusuf tekin, temel eğitim yönetmeliğinin detaylarını anlattı. Yayımlanacak yönetmelikle Türkçe'den 70 ortalama zorunluluğunun lise için de geçerli olması bekleniyor. Kesin bir bilgi yok lise için.

İlkokulda 70 gereksinimi isteyip lisede aynı dersin muadilinde 70 istememesi mantıklı geliyor mu size ? Tabi ki Edebiyatta da geçerli olacak bu.

Tamam olabilir . Ortaokul yada lise . Ama yine de sudan sebeplerle insanları kırmayalım . Ha Türkçe dedi ha Edebiyat . Olabilir yanlış söylemiştir .

İlkokulda 70 gereksinimi isteyip lisede aynı dersin muadilinde 70 istememesi mantıklı geliyor mu size ? Tabi ki Edebiyatta da geçerli olacak bu.
Hocamın dediğine göre 45 altı almayın Edebiyattan dedi . Hocaya güvenerek yazıyorum doğruluk payı veremem ama hoca yalan atacak değildir .

Hocamın dediğine göre 45 altı almayın edebiyattan dedi. Hocaya güvenerek yazıyorum doğruluk payı veremem ama hoca yalan atacak değildir.

Yav 70 olayı ortaokul için bizim hoca derdi o zamanda.

Hocamın dediğine göre 45 altı almayın edebiyattan dedi. Hocaya güvenerek yazıyorum doğruluk payı veremem ama hoca yalan atacak değildir.

Neyse boş ver birisi için girdiğim konuya bak iyi sosyaller.

Geri
Yukarı