Lisede kötü yer gelirse ne yapabilirim?

selimtti

Decipat
Yer
Beyazsaray
LGS sınavına girdim ve pek iyi bir sonuç alamadım. Yani çok okul gelmeyeceği için çevre illerin ilçelerindeki okulları dahi yazdım. Gerekirse yurtta kalacağım. Sağlık meslek de yazdım. Eğer hiçbir yer gelmezse ailem açığa alıp özel ders, dershane gibi beni destekleyecek. Üniversite hayalim var. Ne yapmalıyım? Benim gibi durumu olup benden büyük olanlar var mı aramızda? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
LGS sınavına girdim ve pek iyi bir sonuç alamadım. Yani çok okul gelmeyeceği için çevre illerin ilçelerindeki okulları dahi yazdım. Gerekirse yurtta kalacağım. Sağlık meslek de yazdım. Eğer hiçbir yer gelmezse ailem açığa alıp özel ders, dershane gibi beni destekleyecek. Üniversite hayalim var. Ne yapmalıyım? Benim gibi durumu olup benden büyük olanlar var mı aramızda? Cevaplarınızı bekliyorum.

Emin ol düşündüğünden çok daha kötü bir okulda okuyorum hocaları olsun öğrencileri olsun ancak kendi arkadaşlarım dışında kimseyle muhatap olmuyorum en güzeli de bu okuduğun okul ne kadar kötü olursa olsun sen kendi karakterinden ödün verme yeter dostum.

Hiçbir şey olmaz. Ben senin yaşındayken okulu çok kafaya takardım. Deneyimlerime dayanarak söylüyorum ki hayatını rezil ediyorsun. Hayatı akışına bırak benim yaptığım gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı