Lisede nasıl arkadaş çevresi edinilir?

Size şöyle özetleyeyim. Arkadaş yoksa yoktur. Yani arkadaş edinmek için kişiliğinizden ödün vermeyin. Normalde yapmayacağınız şeyler yapmayın. Bu kötü bir şey olmak zorunda değil. Gerekirse tek takılın bir süre. Kafanıza denk birini illa bulacaksınız zaten.

11. sınıfım. Lisedeki üç beş tane arkadaşımla okul tatile girdiğinden beri hiç konuşmadık zaten iyi değillerdi. Hala biri 12 senelik arkadaşım diğeri de ortaokul arkadaşımla konuşuyorum 2 tane olsun adam olsun(benimkiler tam adam değil ama neyse😂). En iyisi tek takılmak kendi kendinize mutlu olmayı başarırsanız bu hayatta sizi hiç kimse üzemez.

Son düzenleyen: Moderatör:
11. sınıfım. Lisedeki üç beş tane arkadaşımla okul tatile girdiğinden beri hiç konuşmadık zaten iyi değillerdi. Hala biri 12 senelik arkadaşım diğeri de ortaokul arkadaşımla konuşuyorum 2 tane olsun adam olsun(benimkiler tam adam değil ama neyse😂). En iyisi tek takılmak kendi kendinize mutlu olmayı başarırsanız bu hayatta sizi hiç kimse üzemez.
Arkadaş istemeseydim sorun etmezdim ama okulda tek olmak istemediğim için bu yazıyı yazdım

Geri
Yukarı