Lisede nasıl davranılmalı?

liera

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Core i7-12650H 32GB RAM 2TB NVME SSD 8GB RTX4060
Merhaba arkadaşlar. Bu dönem liseye başlıyorum ( spor lisesi ) ve merak ettiğim bir şey var nasıl davranmalıyım? Dersler ve kızlar konusunda deneyimli olanlar varsa anlatabilirler mi?

Abi lisenin hiç bir farkı yok ortaokuldan niye abartıyorsunuz ? Senin gibi ortaokuldan geçen 30 kişiyle falan aynı sınıfta olacaksın. Sadece harçlığın artacak , daha fazla gezmeğe başlayacaksın , arkadaş çevren genişleyecek.
Aynı düşünmüyorum. 4 senede çok fark gördüm.

Gittiğin okula bağlı çok şey değişebilir fakat lise öncesi millete sataşan tiplere çok daha fazla özgüven geliyor, erken olgunlaşan 2-3 arkadaş bulursan kafanı dinleyebiliyorsun.

Merhaba arkadaşlar. Bu dönem liseye başlıyorum ( spor lisesi ) ve merak ettiğim bir şey var nasıl davranmalıyım? Dersler ve kızlar konusunda deneyimli olanlar varsa anlatabilirler mi?

Ortaokuldan hiçbir farkı yok. Sadece bazı şeyler değişecek, yani büyüyeceksin.

Aynı düşünmüyorum. 4 senede çok fark gördüm.

Gittiğin okula bağlı çok şey değişebilir fakat lise öncesi millete sataşan tiplere çok daha fazla özgüven geliyor, erken olgunlaşan 2-3 arkadaş bulursan kafanı dinleyebiliyorsun.
Nerd 4 kişi FRP oynamak lisedeki en epik şey ? Ve gittiğin okula göre zaten çevren değişicek. Gününün büyük vaktini harcayacaksın orada.

Ya gerçekten kız mı düşünüyorsunuz ya? Allah aşkına onca şeyin arasında kız aklıma bile gelmedi. Anlamıyorum sizi.

Geri
Yukarı