Lisede nasıl davranılmalı?

SkyLord06TR

Kilopat
Arkadaşlar 8. sınıf bitti. Neredeyse ortalamam 82'den 72'ye, düştü baya boşladım 2. dönem.
Lisede nasıl davranmalıyım? Lisede olan arkadaşlar bana bir yardım edebilir mi? Herkese iyi Sosyal'ler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öyle bir ortam değil zaten 12. sınıflar sınava çalışıyorlar. Onun dışında ufak bir tavsiye herkesle çok samimi olursan ileriki dönemlerde senin için sıkıntı çıkarabilirler. Elbette arkadaşın samimi ol ama belli bir noktadan sonra ağır, ciddi davranmanı öneririm.

Herkes ilk gün 12'ler eziyor falan dediği için sordum bu arada nasıl çalışmalıyım dersleri çok boşlamam gerektiğini biliyorum da.

Meslek lisesine gidersen 12'ler ezer-ezmeye çalışır kardeşim. Bizim sınıfı ezmemişlerdi o ayrı. He öyle bir şeye yeltenip haraç falan almaya kalkarlarsa,ikinci haraç için çaktırmadan kameraya alın müdüre götürün atılsınlar. Meslek lisesine gitmezsin umarım. :D

Meslek lisesine gidersen 12 ler ezer-ezmeye çalışır kardeşim. Bizim sınıfı ezmemişlerdi o ayrı. He öyle bir şeye yeltenip haraç falan almaya kalkarlarsa,ikinci haraç için çaktırmadan kameraya alın müdüre götürün atılsınlar. Meslek lisesine gitmezsin umarım. :D
İnşallah.

11. veya 12. sınıfa geçtiğin zaman ya ben 9 da iken ne salakmışım demeyeceğin şekilde davran yeter. Gördüğüm ve kendi deneyim ettiğim kadarıyla hemen hemen herkeste bu oluyor. Fen lisesinde 12. sınıfım bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı