Lisede ne gibi değişiklikler oldu?

Edebiyatta yaptıkları gelişme çok saçma geldi bana. Diğer kurallara bir tık aşinaydık. Ben 11. sınıfa geçeceğim bu arada. 12ye geçenler ne güzel saat 8'den 4'e kadar okulda vakit harcamak yerine açığa geçip dershane veya evden çalışıyordu ne güzel. Buna karışmaları çok saçma. Ne yani yksye 3-4 ay kala okula mı gideceğim?

Liselerde sınavlar test usulü ile değil yazılı yoklama şeklinde yapılacak
Bu linkteki gibi sitelerdeki uzun yazıları okumak istemiyorum. Uzun lafın kısası liselere ne gibi değişiklikler geldi? 50 ortalaması kalktı mı?
Ortalaman 50 ve üstü olmasına rağmen 3'ten fazla dersten kaldıysan ya da önceki sorumluluklarla 6'dan fazla sorumluluğun oluyorsa kalacaksın.

Ancak bu kademeli olarak uygulanacak. Yani bu sene 9'lar; diğer sene 9 ve 10'lar için diye diye gidecek.

Diğer konularda kademeli geçiş olduğunu sanmıyorum. Herkes için geçerli olacaktır büyük ihtimal. 👀

Ortalaman 50 ve üstü olmasına rağmen 3'ten fazla dersten kaldıysan ya da önceki sorumluluklarla 6'dan fazla sorumluluğun oluyorsa kalacaksın.

Ancak bu kademeli olarak uygulanacak. Yani bu sene 9'lar; diğer sene 9 ve 10'lar için diye diye gidecek.

Diğer konularda kademeli geçiş olduğunu sanmıyorum. Herkes için geçerli olacaktır büyük ihtimal. 👀
okumayı zorlaştırıyorlar .

Muhtemelen okulun üçte biri bırakır bu sistemden sonra. Bu sene mezun olan 2005 tayfa çok şanslı.

Ben anlamadım şimdi reis neden okuma zorlaşıyor. Çok çok zorlaşmış düşünsene ortalaman 90 3'ten fazla dersden kalmışsın ve sınıf tekrar ediyorsun. Neyse reis sana bir şey soracağım bu hani bir üsre sonra okul nakli oluyor ya okul değiştiriyorsun. Onun için ne kadar süre geçmeli

Ben anlamadım şimdi reis neden okuma zorlaşıyor. Çok çok zorlaşmış düşünsene ortalaman 90 3'ten fazla dersden kalmışsın ve sınıf tekrar ediyorsun. Neyse reis sana bir şey soracağım bu hani bir üsre sonra okul nakli oluyor ya okul değiştiriyorsun. Onun için ne kadar süre geçmeli
Hocam süre derken nasıl yani. Okuluma geldiği gibi giden de var. Sadece nakil ettiğin okul onayı gerek. Onu da e-okul nakil işlemlerimden görebiliyorsun.

Hocam süre derken nasıl yani. Okuluma geldiği gibi giden de var. Sadece nakil ettiğin okul onayı gerek. Onu da e-okul nakil işlemlerimden görebiliyorsun.
E okuldan başka bir yerden yapılıyor mu ben çok bilmiyorum e okulu . Sonra yanlış bir şey yaparım başımıza dert açılmasın . Ha bide Anadoludan meslek lisesine geçiliyor demi ?

Geri
Yukarı