Lisede ortalama günlük yiyecek/içecek harcamalariniz kaç TL?

l0str0d0s

Femtopat
Sizin kantinde fiyatlar nasıl? Günlük kaç TL yeme içmeye harcıyorsunuz? Ben haftaya gideceğim daha sıralar yok kitaplar verilmiyor. Tek gördüğüm burada su 6 TL. Kantinde muhtemelen 8-10 TL'dir.

He bir de yeni MEB'in yaptığı;

İronik yada çomarca gelebilir ama bence bir şey yeme. Orada yiyeceğin yiyecekler parandan çok sağlığına da zararlı. Dışarıdan su getirmek çok daha mantıklı olur. Öğle yemeğini de evden halledebiliyorsan çok daha mantıklı olur.

İronik ya da çomarca gelebilir ama bence bir şey yeme. Orada yiyeceğin yiyecekler parandan çok sağlığına da zararlı. Dışarıdan su getirmek çok daha mantıklı olur. Öğle yemeğini de evden halledebiliyorsan çok daha mantıklı olur.

Hatayda ogle arasi yok ki. Liseler sabahci oglenci oldu. Ben illa kantinden aldiginizi sormadim. Normal satilan yerlerden daha pahali oldugunu ve gunlul ortalama kac TL harcadiginizi soyledim.

Hatayda ogle arasi yok ki. Liseler sabahci oglenci oldu. Ben illa kantinden aldiginizi sormadim. Normal satilan yerlerden daha pahali oldugunu ve gunlul ortalama kac TL harcadiginizi soyledim.
Aşağı yukarı aynı fiyatlar. Lise de değilim ama bir çok öğrenci tanıdıklarım var liselerde. Artık bir çok şey pahalı onlar da bir nevi normal.

Sizin kantinde fiyatlar nasıl? Günlük kaç TL yeme içmeye harcıyorsunuz? Ben haftaya gideceğim daha sıralar yok kitaplar verilmiyor. Tek gördüğüm burada su 6 TL. Kantinde muhtemelen 8-10 TL'dir.

He bir de yeni MEB'in yaptığı;

Ben liseye giderken 10TL ile yemeğimi yiyip abur cuburumu alıp bir de Dolmuş'a binebiliyordum.

Yeni konular

Geri
Yukarı