Lise'de sevgili yapmak boş mu?

Lemvo

Picopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Aklımda günlerdir aynı soru var ve çözüme ulaşamıyordum, ondan konu açma gereği duydum. Yaşım 16 ve 11. sınıf sayısal öğrencisiyim. Sınıfta gözüme hoş gelen ve biraz da olsa ısındığım bir kız var. Şu ana kadar hiçbir ilişkim olmadı ve hiçbir kıza açılmadım ondan çok tecrübesizim. Kendimi şöyle tanımlıyorum karakter bakımından; daha çok derslerime önem veren biriyim çünkü mühendislik gibi yüksek hedeflerim var diyebilirim. Derslerim iyi sayılır ilk dönem ortalamam 87.3'dü takdir ve onur belgesi aldım. Sınıfta 1-2 erkek arkadaşım var onlarlada arada sırada konuşuruz samimi değiliz yani, sizin tabirinizle sessiz ve yalnız bir kişi saylırım. Rutinim okuldan eve gel 3-4 saat ders çalış ve yat bu kadar. Biraz rutinimi ve kişiliğimi değiştirmeyi düşünüyor gibiyim, sizce ne yapmalıyım derslerimi önemseyen biriyim sizce girmeli miyim bu işe yoksa hayatıma devam mı etmeliyim cevaplar için teşekkürler.

Sosyalleş sevgili yapmak ise keyfine kalmış çalışkan biri bulursan ileri bile çekebilir derslerini ama bulmak zorundasın diye bir şey yok çoğu kişinin 20'li yaşlara kadar olmuyor.

Sosyalleş sevgili yapmak ise keyfine kalmış çalışkan biri bulursan ileri bile çekebilir derslerini ama bulmak zorundasın diye bir şey yok çoğu kişinin 20'li yaşlara kadar olmuyor.

Haklısınız, fakat sınıfımdaki elemanlar bana pek uymuyor okul dışı beraber bir yerlere gidiyorlar, sigara falan içiyorlar. Bir keresinde beni de davet etmişlerdi fakat ben onlarla gitmek istemedim açıkçası kötü alışkanlık edinmek istememiştim ne yapacağım kararsız kaldım biraz.

Spor yap hacı kız işi boş iş en iyi aktivite bir de tarih öğren benim rutin tavsiye ederim.
WhatsApp Göftgrsel 2024-01-27 saat 02.52.00_59ecdf38.jpg

Yani şimdi kızla kafayı bozmayacaksan derslerine odak verip hem de kıza odak verirsen mantıklı. Fakat tek odağını kız yapıp derslerini es geçersen boş olur geri bırakır seni. Ben olsam sınıftan yapmam yada belki okul içinden de.

Geri
Yukarı