Lisede yaşıtlarla nasıl tanışılır?

MeanIt

Centipat
Daha fazla  
Okuldayken 3-5 yakın arkadaşım olsa da canım sıkılıyor yine de. İlla ki hepsiyle yakın arkadaş olacak değilim tabiiki ama kendi yaşıtlarımdan veya 1 üst sınıflardan nasıl arkadaş edinebilirim? (Kızlarla veya erkeklerle arkadaş olmak fark etmez. Herkesle her türlü muhabbeti yapabilirim.) (11. sınıfım, tip, bakım olarak okuldaki erkeklerden farkım var bunu herkes de söylüyor ama nedense çok fazla arkadaş edinemiyorum.)
Yani diyeceğim o ki kızlarla arkadaş olsam da yan gözle bakmam zaten aşık olamıyorum, erkeklerle arkadaş olsam da her türlü geyik benden sorulur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Okuldayken 3-5 yakın arkadaşım olsa da canım sıkılıyor yine de. İllaki hepsiyle yakın arkadaş olacak değilim tabii ki ama kendi yaşıtlarımdan veya 1 üst sınıflardan nasıl arkadaş edinebilirim? (kızlarla veya erkeklerle arkadaş olmak fark etmez. Herkesle her türlü muhabbeti yapabilirim.) (11. sınıfım, tip, bakım olarak okuldaki erkeklerden farkım var bunu herkes de söylüyor ama nedense çok fazla arkadaş edinemiyorum.)
Yani diyeceğim o ki kızlarla arkadaş olsam da yan gözle bakmam zaten aşık olamıyorum, erkeklerle arkadaş olsam da her türlü geyik benden sorulur.

Sohbet ederken git katıl yandan biraz dinle ondan sonra sohbete katılmaya bak.

Lise son öğrencisiyim ve okulumda benden başka akıl sahibi insan yok her taraf kör cahil "yazsam ban yiyeceğim şeyin" evlatları ciğeri beş para etmez insanlar.

Senin de öyleyse çokta takma tanışmam lazım diye.

Her şey ilgi ile başlar. Git arkadaş olmak istediğinin yanına sohbet konusu başlat. Lise yani en fazla ne olabilir? Çekinme hiçbir şeyden korkma.

Sohbetlere katıl, kafan bağdaşırsa "N'apıcam ben?" diye düşünmezsin zaten, ha eğer kafan kimseyle bağdaşmıyorsa (ben de yaşamıştım) ona çözüm var mı bilemedim.

Sohbetlere katıl, kafan bağdaşırsa "N'apıcam ben?" diye düşünmezsin zaten, ha eğer kafan kimseyle bağdaşmıyorsa (ben de yaşamıştım) ona çözüm var mı bilemedim.
Evet çoğu kişiyle kafam bağdaşmıyor. Genel kültürüm yüksek, girdiğim ortamlarda kızlar yürümeye çalışıyor yani tip olarak falan da iyiyim ama sohbet başlatma yeteneğim zayıf. Ama sohbet bir şekilde başlarsa da işte gerisi bende.

Evet çoğu kişiyle kafam bağdaşmıyor. Genel kültürüm yüksek, girdiğim ortamlarda kızlar yürümeye çalışıyor yani tip olarak falan da iyiyim ama sohbet başlatma yeteneğim zayıf. Ama sohbet bir şekilde başlarsa da işte gerisi bende.

Özgüvenin yüksek, kafana takılan bir konuyu at ortaya cevap veren olur illa sonra oradan yürürsün.
Ben öyle yapıyordum Lise'ye geçtiğimde :D son sınıftakilerin hepsiyle arkadaş olmuştum öyle böyle 1 ayda.

Yeni konular

Geri
Yukarı