Lisede zorbalığa uğruyorum

Lise 3'te bölüm seçeceksiniz sınıf değişecek o zamana kadar sabret bence. Bende hiç sevmezdim liseyi çok yakın çevremde gayet iyi bilirdi. Olmadı illa kavga edeceksen tekrar iyice bir analiz et durumu detaylica sonrasinda ona göre davran.
Sabredicez artık Vardır bundada bir hayır yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar
Bu tarz tiplerin okullarda boşa yer kapladığını düşünüyorum.

Hocalarınla vs. konuşmayı denedin mi?

@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE.
hafta sonu kursunda hocayla konuşucam bakalım ne diyecek hoca

Aynı şeyi yaşıyordum hatta buna dair senin gibi bir konumda var geçenler de kozlarımızı paylaştık.
Korkma en fazla 2 3 yumruk yersin bu arada kavgaya girersen sakın fiziksel münakaşaya girme uzaktan sert sert yumruk at sana yaklaşamayacaklar dediğim gibi bende 1.80 kg 130 140 kilo bir yağ tulumuyla kavga ettim şimdi bir daha yapamıyor. 1.80 80 kg yum. Yoksa belimi kırardı o ayı.

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim haftaya hocayla konuşucam baktım devam ediyorlar müdürle konuşucam, sınıfta derler artık ağlıyor vs, baktım yine uğraşıyorlar artık dalıcam başka çare kalmadı bugün kafama saat ile vurdu derste* acayip sinirlendim arkadaşı tuttu otur yerıne dayak yersin vs dedi. :(

Öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Haftaya hocayla konuşacağım. Baktım devam ediyorlar müdürle konuşacağım, sınıfta derler artık ağlıyor vs., baktım yine uğraşıyorlar artık dalacağım başka çare kalmadı. Bugün kafama saat ile vurdu derste; acayip sinirlendim arkadaşı tuttu, otur yerıne, dayak yersin vs. dedi. :(
Ağlıyor vs. diyenleri takma. Hakkını savunmak, ağlamak değildir. Bu tarz tipler anca uzaktan izlerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı