Lisede zorbalığa uğruyorum

Öncelikle merhaba arkadaşlar yaşım 16 lise 2'ye gidiyorum, sınıfta 4-5 arkadaşım var yakın olduğum, sınıfta 2 tane çocuk var yaşları 18 19 gibi iri yarı ve sürekli benimle uğraşıyorlar ve arkadaşlarımla dövsek arkadaşları var yani imkansız gibi acayip sinir oluyorum sürekli bana vuruyorlar dalga geçiyorlar bende bir şey yapamıyorum, bir gün artık son çarem ya döveceğim ya dövülecem, 1I 1.84 boylarında 75kilo diğeri 1.80 80 kg vardır, ne yapacağımı bilmiyorum sürekli vuruyorlar derste vuruyorlar hocalar görmezden geliyor, arkamda oturuyorlar sırtıma vuruyorlar ve sınıftaki kızlar falan onları cidden cok seviyorlar, sizce nasıl bir yol izlemeliyim: Boyum 1.80 65 kiloyum boyuma göre zayıfım, ben kötü biri değilim cidden saygılıyım kimsenin arkasından konuşmam kimseye laf atmam neden hep böyle şeyler beni buluyor? :(

Hocam bu zorbalar okulla işi olmayan okulu sadece eğlence yeri olarak görürler senin ise yapman gereken ilk müdüre hoca ya söylemek eğer olmuyorsa sen ve arkadaşların buna dur demeniz lazım yoksa bunlar gittikçe daha sapıtır diye düşünüyorum baktın bunlar aşiret senin içinden geçer o zaman sınıf değiştirmekten başka çaren yok ama ne yaparsan yap kendini ezdirme yoksa daha fazla artacak.

1.80 boyla da kendini ezdiriyorsan ne diyeyim ki sana.
Hocam ben en son kendimi ezdirdiğimde 1.76 boyundaydım 10. sınıfta.

Hocam aslında bana da aynı şeyi yapıyorlar. İstiklal marşında 2 kişi var, uğraşıp duruyorlar.
Vay kanı bozuk tahta kurusu Atatürk düşmanı vatan hainleri!

Hocam bizim milletimiz serserileri çok sever. Hocalar yüzden seviyordur.
Hiç şaşırmadım hocam Aziz Nesin yeniden haklı çıktı!

Son düzenleme:
Hocam ben en son kendimi ezdirdiğimde 1.76 boyundaydım 10. sınıfta.

Vay kanı bozuk tahta kurusu Atatürk düşmanı vatan hainleri!

Hiç şaşırmadım hocam Aziz Nesin yeniden haklı çıktı!
Bu mesajı 4 Mart 2022'de yazmışım. Şimdi ki halim ile gelseler ciddi diyorum, ciddi diyorum ne yapmazdım.

Öncelikle merhaba arkadaşlar yaşım 16 lise 2'ye gidiyorum, sınıfta 4-5 arkadaşım var yakın olduğum, sınıfta 2 tane çocuk var yaşları 18 19 gibi iri yarı ve sürekli benimle uğraşıyorlar ve arkadaşlarımla dövsek arkadaşları var yani imkansız gibi acayip sinir oluyorum sürekli bana vuruyorlar dalga geçiyorlar bende bir şey yapamıyorum, bir gün artık son çarem ya döveceğim ya dövülcem, 1I 1.84 boylarında 75kilo diğeri 1.80 80 kg vardır, ne yapacağımı bilmiyorum sürekli vuruyorlar derste vuruyorlar hocalar görmezden geliyor, arkamda oturuyorlar sırtıma vuruyorlar ve sınıftaki kızlar falan onları cidden cok seviyorlar, sizce nasıl bir yol izlemeliyim: Boyum 1.80 65 kiloyum boyuma göre zayıfım, ben kötü biri değilim cidden saygılıyım kimsenin arkasından konuşmam kimseye laf atmam neden hep böyle şeyler beni buluyor? :(
Zorbaların seçtiği kişiler genelde sıradan kişiler olmaz. Sende özel bir şey var demek ki.
Zeki olmak olabilir mesela.

Geri
Yukarı