Lisede zorbalık görmek

O zaman kelebek alsın sallasın adamlara korksunlar. Ne önerelim? Zorbayı tanımıyoruz bile zorba yapan biri buradan verilecek tavsiyeye uymaz. Hele zorbaladığı kişi anlatıyorsa hiç uymaz.

Zorbalayan kişinin arkası sağlam demek ki de kolay kolay zorbalık yapabiliyor. Ne kadar dövüş bilirse bilsin üstüne 3 kişi gelse hiçbir şey yapamaz. Ya biber gazı ve muşta, veya kelebek taşıyacak.

Zorbalayan kişinin arkası sağlam demek ki de kolay kolay zorbalık yapabiliyor. Ne kadar dövüş bilirse bilsin üstüne 3 kişi gelse hiçbir şey yapamaz. Ya biber gazı ve muşta, veya kelebek taşıyacak.
Aile okuldan alırsa sıkıntı biraz daha azalır.

Oldu o zaman taşısın biber gazını sıksın adama üstüne muştayla çaksın. Adamın arkası fazla sağlamsa çıkışta 6-7 kişi tarafından takip edilsin. Karşılaşınca battal gazi gibi bıçaktan geçirsin hepsini.

Hocam bunlardan kurtulmanın yolunu ben buldum ama gelişmek gerek 9.sınıfta aynı olaylar ezmek adam gücünü deniyor üstümde tokat atmak falan ben spora yazıldım 10.sınıfda cüssem gücüm yerinde bunları iyice bir sıktım karışamadılar daha.

Yeni konular

Geri
Yukarı