Lisede zorbalık görmek

Burasi Bağcılar olunca iş daha da kızışıyor zaten :D istemezdim burada okumayı
Dost olmasina ragmen yapanlar genellikle karşı karşıya yapar yoksa genellikle fazla devam etmez tabii işin dozu kaçmazsa

Bağcılar

Hmm haftaya amcamlara gidiyorum zaten onlarda Sultangazi'de oturuyorlar

Bu kıvırcık tayfa ergenler grubu çıkmış onlar insanlara fena baskı uyguluyorlar ad*iler All**siz falan diyorlar yakalayıp vurunca abi vurma
Evet fakat onlar yok bizim okulda ama bagcilar meydanda siyah giyinip heryeri daginik kivircik psikopat gibi kufur eden insanlar var acik alanlarda gormek mumkun, mesela gecenlerde haberlere cikmisti

Hmm haftaya amcamlara gidiyorum zaten onlarda Sultangazi'de oturuyorlar
Orasıda sağlam semt

Fazla atar yapmadan karşılık ver sende. Sessiz kaldıkça üstüne binerler.
Geçen tuvalete gittim çocuk geldi teke tek atalımmı omzumu sıktı ben dedim hayır gel dedi falan yanımda onu tanıyan arkadasim vardi dedi yapmayin falan ben zaten birsey yapamazdim benden kuvvetli

Diyarbakirdan gelecem yani

Bu tarz olaylar ciddi bir şey olmadığı sürece Polisin umurunda bile olmuyor.
Polisin görevini yerine getirmemesi ayrıca bir şikayet sebebidir. Üstlerinize şikayette bulunacağım diye belirtilse ellerinden geleni yapacaklardır muhtemelen. Ben ilkokul arkadaşıma uzaklaştırma emri çıkarttırmıştım darp raporuyla. Meğer okulları sürekli kolaçan eden sivil polisler varmış da haberimiz yokmuş. Şansa bizim okulun sivil görevlisine şikayette bulunmuşuz emniyette. Müdür meğer hiçbir sorunlu öğrencileri olmadığını söylüyormuş okulun itibarı zedelenmesin diye.

Mahkemeye gelmedi çocuk. Polis zoruyla getirttiler. Bu işler böyle.

Geri
Yukarı