Lisede zorbalık görmek

Evet fakat onlar yok bizim okulda ama bagcilar meydanda siyah giyinip heryeri daginik kivircik psikopat gibi kufur eden insanlar var acik alanlarda gormek mumkun, mesela gecenlerde haberlere cikmisti
Konum bakımından gerçekten şanssızsınız. Yoldan adam çevirip ''Türkiye'nin en tehlikeli semtleri'' diye sorsan herkes ilk başta Bağcılar der.

Polisin görevini yerine getirmemesi ayrıca bir şikayet sebebidir. Üstlerinize şikayette bulunacağım diye belirtilse ellerinden geleni yapacaklardır muhtemelen. Ben ilkokul arkadaşıma uzaklaştırma emri çıkarttırmıştım darp raporuyla. Meğer okulları sürekli kolaçan eden sivil polisler varmış da haberimiz yokmuş. Şansa bizim okulun sivil görevlisine şikayette bulunmuşuz emniyette. Müdür meğer hiçbir sorunlu öğrencileri olmadığını söylüyormuş okulun itibarı zedelenmesin diye.

Mahkemeye gelmedi çocuk. Polis zoruyla getirttiler. Bu işler böyle.
Okulun kapisi polis dolu zaten son olaylardan sonra 1 polis vardi zaten yunus polisler vb geliyor okul cikisinda

Biraz esmerim yanlardan alınmış saçım tam böyle diyarbakirli tipi

Konum bakımından gerçekten şanssızsınız. Yoldan adam çevirip ''Türkiye'nin en tehlikeli semtleri'' diye sorsan herkes ilk başta Bağcılar der.
Yenibosna mesela temiz bir yer orda ilkokul bitirdim ama bagcilara gelince hersey degisti insanlar agresif sinirli ogrenciler kendilerini cok yukarda zannediyor

Hiç gitmedim ama merak ediyorum

Güzel şehir
4 ayaklı minare var
Tahir elçinin katledildiği kursunlu cami var caminin önünde öldürd***ler o zaman sur olayları falan vardı o zaman öl**
Ulu Cami var
Hevsel bahçeleri var
On gözlü köprü var
Bir sürü şey var daha

Güzel şehir
4 ayaklı minare var
Tahir elçinin katledildiği kursunlu cami var caminin önünde öldürd***ler o zaman sur olayları falan vardı o zaman öl**
Ulu Cami var
Hevsel bahçeleri var
On gözlü köprü var
Bir sürü şey var daha
Birde karpuzu :D

Okul duzenli giderken ise girmek istemiyorum ama kalirsam girecegim, cevrem var zaten ben guclenmeyi falan eger zorbalarlarsa ne yapabilirim bunlara bakmak istedim

Polisin görevini yerine getirmemesi ayrıca bir şikayet sebebidir. Üstlerinize şikayette bulunacağım diye belirtilse ellerinden geleni yapacaklardır muhtemelen. Ben ilkokul arkadaşıma uzaklaştırma emri çıkarttırmıştım darp raporuyla. Meğer okulları sürekli kolaçan eden sivil polisler varmış da haberimiz yokmuş. Şansa bizim okulun sivil görevlisine şikayette bulunmuşuz emniyette. Müdür meğer hiçbir sorunlu öğrencileri olmadığını söylüyormuş okulun itibarı zedelenmesin diye.

Mahkemeye gelmedi çocuk. Polis zoruyla getirttiler. Bu işler böyle.
Burada aile faktörü de çok önemli. Aileler genellikle ''Çocuklar anlaşamamış'' kafasıyla bakıyorlar olaya. Polis de ''Gençler konuşun anlaşın, birbirinizden özür dileyin'' deyince olay bitiveriyor.

Burada aile faktörü de çok önemli. Aileler genellikle ''Çocuklar anlaşamamış'' kafasıyla bakıyorlar olaya. Polis de ''Gençler konuşun anlaşın, birbirinizden özür dileyin'' deyince olay bitiveriyor.
Çok güzel yere vardınız, aileler barıştırma cabasinda oluyor genellikle

Bilmiyorum fakat yasakli kelime var ise reportlanmistir ben cok dikkat edemedim cok mesaj geliyor

Hepinize iyi geceler, her şey için çok teşekkür ederim. Bu konu maalesef yaygın bir konu lisedeki çoğu çocuklarda vb, genellikle masum çocuklara yapıyorlar. Iyi geceler hayırli uykular.

Yeni konular

Geri
Yukarı