Lisede zorbalık görmek

Çok güzel yere vardınız, aileler barıştırma cabasinda oluyor genellikle.

Bilmiyorum fakat yasakli kelime var ise reportlanmistir ben cok dikkat edemedim cok mesaj geliyor.

Tekrar yazayım o zaman, inşaata gidebilirsin hem güçlenirsin hem de çevre olarak da birkaç adam tanırsın, hatta ne birkaçı 10 15 bir gün çıkışta bir çağırırsın.
Ben gidiyorum mesela son 2 yazdır parada kazanıyosun ama biraz zaman israfı olduğunu itiraf etmem lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel yere vardınız, aileler barıştırma cabasinda oluyor genellikle

Bilmiyorum fakat yasakli kelime var ise reportlanmistir ben cok dikkat edemedim cok mesaj geliyor

Hepinize iyi geceler, her şey için çok teşekkür ederim. Bu konu maalesef yaygın bir konu lisedeki çoğu çocuklarda vb, genellikle masum çocuklara yapıyorlar. Iyi geceler hayırli uykular.
eyvallah brom geçmiş olsun diyim hayırlı geceler

Tekrar yazayım o zaman, inşaata gidebilirsin hem güçlenirsin hem de çevre olarak da birkaç adam tanırsın, hatta ne birkaçı 10 15 bir gün çıkışta bir çağırırsın.
Ben gidiyorum mesela son 2 yazdır parada kazanıyosun ama biraz zaman israfı olduğunu itiraf etmem lazım.
Şuanlik bir okul hayatim var işe girmek istemiyorum ama kalırsam belki bir iste calisirim fakat amacim boyle birsey degil

Şuanlik bir okul hayatim var işe girmek istemiyorum ama kalırsam belki bir iste calisirim fakat amacim boyle birsey degil
okul zamanı değil zaten yaz tatillerini kast etmiştim

Bu tarz olaylar ciddi bir şey olmadığı sürece polisin umurunda bile olmuyor.

Dayak yemişsen darp raporu alabilirsin, ve şikayetçi olabilirsin, kanunda var direkt. Tabii anası babası uğraşacak o da şart, Türklerde öyle bir eziklik var dayak yesem dayak yediğimle kalırım diye de öyle bir dünya yok.

Geri
Yukarı