Lisede zorbalık görmek

maksat tanıdık olması ona gideceğin zamanın yarısıyla gyme gidersin gene güçlenirsin

Dayak yemişsen darp raporu alabilirsin, ve şikayetçi olabilirsin, kanunda var direkt.
İşte sorun da burada. ''Ciddi bir şey olmadığı sürece'' derken bunu kast ediyordum. Çoğu zaman bu durum dayağa gitmiyor, itme; konu sahibine yapıldığı gibi bir şeyi elinden alma vesaire gibi eylemlerle kalıyor.

Hatta ortaokulda bir çocuğu attırmıştım öyle, öğretmenler klasik umursamadı darp raporu vs uğraşınca tehdit etti babam dava ederiz şöyle olur böyle olur, okulda tırstı hemen attılar çocuğu.
İyi olmuş bu insanları temizlemek lazim ama temizle temizle bitmiyor. En sık örneğide sanirsam Türkiyede ( yanlış anlaşılmasını istemiyorum )

Hatta ortaokulda bir çocuğu attırmıştım öyle, öğretmenler klasik umursamadı darp raporu vs uğraşınca tehdit etti babam dava ederiz şöyle olur böyle olur, okulda tırstı hemen attılar çocuğu.
Eh, bir zahmet. Darp edildiysen ve rapor aldıysan kişinin anasından emdiği sütü burnundan getirebilirsin zaten. Benim dediğim bu değil.

Kralım, güzel olmuş bana da orta okuldayken henüz daha Prime dönemlerinde değillerken(lise ye gidince adam olduğunu sanma kompleksini kast ediyorum) bir tanesi sürekli uğraşıyordu. Bir gün geriden bir güç alıp çocuğa bir sağ kroşe vurmuşum o günden beri uslu uslu oturuyordu arada yolda karşılaşiyoruz ne haber kanka yapıyor.

Kişiden kişiye değişir o, ama basit bir olay için kimsenin birini öldürmeye teşebbüs edeceğini zannetmiyorum; Ama şuna katılıyorum, bazı insanlar gerçekten deli.
Ben bana hani beni ne yaparlarsa yapsinlar ben cunku yanlis anlasilmasin ama ailevi olaylardan sonra kendimde huzuru bulamadim o yuzden kendimi feda edecek bir insanim, ailem icin uzuludum o yuzden yoksa ister beni dovsunler, ister beni zorbalasinlar

Ben bana hani beni ne yaparlarsa yapsinlar ben cunku yanlis anlasilmasin ama ailevi olaylardan sonra kendimde huzuru bulamadim o yuzden kendimi feda edecek bir insanim, ailem icin uzuludum o yuzden yoksa ister beni dovsunler, ister beni zorbalasinlar
Her şeye rağmen hayat yaşamaya değerdir. Dünyaya bir kere geliyorsun, keyfini çıkarmaya çalış. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı