Liselerde 2. sınavlar kesin olarak yapılacakmış!

Ziya Selçuk'a demek istediğim. (Küfürlü)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri adım atmalarına gerek yok, sistemimiz eleyici bir sistem. Sınavlar olacak çalışanlar geçecek. Şahsen ben anlayamadım, dilekçe verip sınıfta kalacağım. Hem seneye daha iyi bir şekilde konuları anlayacağım hem de bu yıl TYT konularını bitireceğim. Seneye daha rahat edeceğim.

Mantıklıymış LAN aslında. Bende mi dilekçe verse- oh vermeme gerek yok ki zaten sınıfta kalacağım?

Geri adım atmalarına gerek yok, sistemimiz eleyici bir sistem. Sınavlar olacak çalışanlar geçecek. Şahsen ben anlayamadım, dilekçe verip sınıfta kalacağım. Hem seneye daha iyi bir şekilde konuları anlayacağım hem de bu yıl tyt konularını bitireceğim. Seneye daha rahat edeceğim.
Hocam eğer sınıfta kalacak olursanız dikkat edin 2 kere sınıfta kalınınca hatırladığım kadarıyla üniversite sınavına girilmiyordu. Tabii bir yakınım söylemişti, yanlış da olabilir bilmiyorum.

Mantıklıymış LAN aslında. Bende mi dilekçe verse- oh vermeme gerek yok ki zaten sınıfta kalacağım?
Hocam sınıfta kalmak neredeyse imkansız gibi bir şey illaki geçiriyorlar. Ben üniversite sınavında okul puanım düşük olmasın diye sınıfta kalacağım çünkü sınavlarım kötü geçecek biliyorum. OBP'nin düşük olması da üniversite sınavında sizi bayağı geri çekiyor.
Hocam eğer sınıfta kalacak olursanız dikkat edin 2 kere sınıfta kalınınca hatırladığım kadarıyla üniversite sınavına girilmiyordu. Tabii bir yakınım söylemişti, yanlış da olabilir bilmiyorum.
Evet biliyorum okuldaki Rehberlik servisiyle görüştüm. Daha önce sınıfta kalmadım o yüzden sorun değil benim için. Aynı zamanda kayıt dondurma işlemini de sordum fakat bizim okul onu yapmıyormuş herhangi bir özel durum olmadığı sürece. Normal şartlar altında bir öğrencinin "2 Kayıt Dondurma Hakkı" ve "1 Sınıfta Kalma Hakkı" var. Benim gibi yapmak isteyenler için bilgilendirmek istedim.

Geri
Yukarı