Liselerde takdir ve teşekkür puanları değişti mi?

Umarım doğrudur. Takdir puanı 95 falan olsa mükemmel olur zira 85 altı ortalama yapmak için zeka geriliği bulunması gerekiyor. Normalde olması gereken puanlara belge verilmesi saçmalıktı.

Aynen dostum. Zeka geriliğine sahibim. Okuldaki bir nota göre insanlarda zeka geriliği olduğunu çıkartıyorsan bir doktora görün derim.

Umarım doğrudur. Takdir puanı 95 falan olsa mükemmel olur zira 85 altı ortalama yapmak için zeka geriliği bulunması gerekiyor. Normalde olması gereken puanlara belge verilmesi saçmalıktı.
Sene sonu mezuna kal bir görelim seni :D İnsanların hayatını, ne amaçla ve ne isteyerek yaşadığını bilmeden ders notları ile zeka tespit edebilen biri için fazla özgüvenli bir cümle olmuş.

Evet, sanki yapılacak başka bir şey yokmuş gibi eğitim sistemini düzeltmek yerine öğrencilere yük bindirmeye yönelik atılan adımlarda takdir ve teşekkür puanlarına zam gelmiş bir o kalmıştı. Fakat ne kadar doğrudur bilemiyorum ortak sınav saçmalığını daha atlatamamışken bir bu eksikti. Sizce doğru mudur bu olay?

Buna damı zam geldi?

Madem zeka geriliği gerekiyor, belgelerinizi atında hepimiz görelim değil mi?

Vallahi puanlar aynı kalsın diyecek bir şeyim yok liseye geçtim 10.sınıfım 4.sınıftan beri Full takdir geçtim düz yok teşekkür yok nazar değmesin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı