Lisenin ilk günü ne yapılmalı?

ErenKalkan

Hectopat
Biraz stres var yarın okullar açılacak çantamda ilk gün ne götürmeliyim? Ne yapmalıyım? Ciddi yazarsanız sevinirim. Lise 1

Son düzenleyen: Moderatör:
İllaki gıcık öğretmenler çıkacaktır. Ondan dolayı ne olur ne olmaz defter götür. Önce sınıf arkadaşlarının ne yaptıklarına bak. Hangisi senin kafa yapına uyuyorsa onunla beraber takıl. Zaten sana ilk yanlışı yaptığı gibi ondan uzaklaş çünkü virüs gibi senden ayrılmazlar.

Ben de fen lisesinde okuyodum. Kabataş Erkek Sabancı Anadolu gibi okullardan arkadaşlarım var. Fen Liseleri büyük liseler inek dolu gibi bir şey yok. Merak etme.

Biraz stres var yarın okullar açılacak çantamda ilk gün ne götürmeliyim? Ne yapmalıyım? Ciddi yazarsanız sevinirim. Lise 1
Arkadaşlarını kendin seç.

İlk gün ne çantası hocam direkt gidin kitap verip gönderiyorlar zaten. Arkadaş ortamı için de sıraya oturduktan sonra gerisi geliyor. Ben ilk 9'a geçtiğimde direkt yanımdaki ve önle arkamda oturanlarla kaynaşmıştım. Ders programı için kağıt kalem götürebilirsin ama telefonun varsa onu götür, ilk gün bir şey demiyorlar.

Ben de fen lisesinde okuyordum. Kabataş erkek sabancı Anadolu gibi okullardan arkadaşlarım var. Fen liseleri büyük liseler inek dolu gibi bir şey yok. Merak etme.

Arkadaşlarını kendin seç.

Aynen ben de başta çok korkuyordum sınıf inek dolu olur diye ama öyle bir şey yok. Normal okul yani.

@T_u_x
1662883470882.png

Kimin ne yaptigini izleyin, fazla kasmayin. Bir not defteri yeterli. Kimlerle takilacagini sez ve birak. Kasmayin ve akisina birakin, normal ortaokul arkadaslari gibiler su an. Ortamin olusmasi icin 1 sene lazim, yani 10. sinifta basliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı