Lisenin ilk günü ne yapılmalı?

ahmet_kıran

Hectopat
Yer
Türkiye
9'a yeni geçtim ne yapmalıyım sizce? Sorudan kastığım dışlanmamak ezik çocuk gözüyle görülmemek ve dayak yememek için ne yapmam lazım? Yoksa ben mi lisenin her gün vukaatlı geçiceğini düşünüyorum?

9'a yeni geçtim ne yapmalıyım sizce? Sorudan kastığım dışlanmamak ezik çocuk gözüyle görülmemek ve dayak yememek için ne yapmam lazım? Yoksa ben mi lisenin her gün vukaatlı geçiceğini düşünüyorum?

Kendi halinde takıl dayak yemezsin belalı tipler olacak okey deyip geç diklerine gitme arkadas olarak da bir şey yapmana gerek yok bence hepsi kendiliginden geliyor zaten.

yani girdiğin puana göre değişir zorbalık muhabbeti tanışmaya çalış ezik gibi görünme ilk imaj çok önemli

Hocam herkesle samimi olmayın, konuşcağınız zamanda ciddi bir dille konuşun. Kendinize 2,3 tane arkadaş seçin. Okulun başında yapılan arkadaşlıklar geçicidir. 10,11 gibi arkadaş ortamınız oturur. Max 1 dönem tek takılırsınız korkmanıza gerek yok.

Geri
Yukarı