Liseye gitmeye korkmak

Bak ben liseye başladığımda 48 kiloydum mesela. Şu an 65 olmuşum. Lisede çok değişeceksin.

Bende ilk giderken korkuyordum. Yine zorbalar vs. var ama o filmlerdeki gibi olaylar yok. Okuldan okula değişir. Sigara vb. ürünlere sakın bulaşma. Arkadaşlarını iyi seç. Sonra pişman olursun.
Aynen öyle hocam sigara bıçak felan filan işim olmaz öyle biri değilim. Arkadaş da çok yapacağımı zannetmem

Bak ben liseye başladığımda 48 kiloydum mesela. Şu an 65 olmuşum. Lisede çok değişeceksin.
Bakalım artık

Rahat olun böyle ortamlarda çok tanıdığım oldu kendi halinizde takılın kimseye karışmayın.

Rahat olun böyle ortamlarda çok tanıdığım oldu kendi halinizde takılın kimseye karışmayın.
Öyle yapacağım hocam bakalım artık sağol sanada.

Şöyle güzel bir yumruk çak ağızlarının ortasına bak bakalım salça olabiliyor mu sonraki sefere. Sorunlu tipler genelde kolayca uğraşabileceği kişileri hedef alır ve iyi bir ders almadıkça bu durum sürekli devam eder.

60-50 ne hocam Muhtemelen okumaya gelmeyenlerle doludur. Elemanların arasında bol şans. Çok dert etmenize gerek yok, koca okulda tek kilolu siz değilsinizdir.

Liseden liseye göre değişir, 2 tane lisede okudum, ikisinde'de farklı tipte insanlar vardı. Ama genelde kiloyu takmıyorlar.
İnşallah bakalım

Çok sağolun hocam.. Taktım sebepsiz bir yere kafama bakalım artık.. Doğru diyorsun takmaya değmez

Meslek değilse her türlü ayak uydurursunuz ama meslekse bu psikolojiyle zor. Oradaki insanlar puanlı okullara göre biraz daha hareketli.
Evet meslek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…