Liseye gitmeye korkmak

İnşallah bakalım

Çok sağolun hocam.. Taktım sebepsiz bir yere kafama bakalım artık.. Doğru diyorsun takmaya değmez

Evet meslek
Hocam diplomatik davranırsanız bir şey olmaz. 😃

Şöyle güzel bir yumruk çak ağızlarının ortasına bak bakalım salça olabiliyor mu sonraki sefere. Sorunlu tipler genelde kolayca uğraşabileceği kişileri hedef alır ve iyi bir ders almadıkça bu durum sürekli devam eder.
Valla öyledir ya.. Umarım yoktur varsa da bakarız bir çaresine. Zaten olursa direk nakil

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben bu sene liseye geçiyorum ancak içimde tuhaf bir his var, korku var daha doğrusu. Bu ne diye sorarsanız aslında biraz saçma, kilolu olmam ve yakışıklı yani tipimin iyi olmaması açısından aklıma takıyorum. Zorbalık görür müyüm falan filan diye... Siz ne düşüyorsunuz?(meslek)

Hocam zorbalık yüksek öğretmenler bir şey yapmıyor çevren iyi değilse kimseye bulaşma ezerler yoksa seni.

60-50 ne hocam 😃 Muhtemelen okumaya gelmeyenlerle doludur. Elemanların arasında bol şans. Çok dert etmenize gerek yok, koca okulda tek kilolu siz değilsinizdir.
Valla ya düştüğüm okula bak

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben bu sene liseye geçiyorum ancak içimde tuhaf bir his var, korku var daha doğrusu. Bu ne diye sorarsanız aslında biraz saçma, kilolu olmam ve yakışıklı yani tipimin iyi olmaması açısından aklıma takıyorum. Zorbalık görür müyüm falan filan diye... Siz ne düşüyorsunuz?(meslek)

Hocam birkaç zargana zorba tipler var. Bunlarla fazla muhabbete girmenizi tavsiye etmem. Eğer size karşı zorbalık yaparlarsa sizde geri kaçmayın daha çok zorbalarlar.

Hocam sizin gibiler illaki vardır, onları bulursanız onlarla arkadaş olun zorbalalar her yerde var, ben fen lisesindeyim ama bizim okulda da dolu. Baktın sen onlara ellememene rağmen sana bulaşıyorlar o zaman öğretmen falan çözüm bulamıyor tek çare karşılık vermek maalesef. Karşılık verirken sizde zorba olmayın.

Geri
Yukarı