Liseye gitmeye korkmak

Oğuuzz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3060 İNTEL İ5 12TH İŞLEMCİ 16GB RAM 900GB
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben bu sene liseye geçiyorum ancak içimde tuhaf bir his var, korku var daha doğrusu. Bu ne diye sorarsanız aslında biraz saçma, kilolu olmam ve yakışıklı yani tipimin iyi olmaması açısından aklıma takıyorum. Zorbalık görür müyüm falan filan diye... Siz ne düşüyorsunuz?(meslek)

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben bu sene liseye geçiyorum ancak içimde tuhaf bir his var, korku var daha doğrusu. Bu ne diye sorarsanız aslında biraz saçma, kilolu olmam ve yakışıklı yani tipimin iyi olmaması açısından aklıma takıyorum. Zorbalık görür müyüm falan filan diye... Siz ne düşüyorsunuz?

Doğru kişilerle arkadaş olduktan sonra sıkıntı yaşamazsınız.

Merhaba arkadaşlar, nasılsınız? Umarım iyisinizdir. Ben bu sene liseye geçiyorum ancak içimde tuhaf bir his var, korku var daha doğrusu. Bu ne diye sorarsanız aslında biraz saçma, kilolu olmam ve yakışıklı yani tipimin iyi olmaması açısından aklıma takıyorum. Zorbalık görür müyüm falan filan diye... Siz ne düşüyorsunuz?
Okul nasıl kaç puanla alıyor ?

Bende ilk giderken korkuyordum. Yine zorbalar vs. var ama o filmlerdeki gibi olaylar yok. Okuldan okula değişir. Sigara vb. ürünlere sakın bulaşma. Arkadaşlarını iyi seç. Sonra pişman olursun.

Liseden liseye göre değişir, 2 tane lisede okudum, ikisinde'de farklı tipte insanlar vardı. Ama genelde kiloyu takmıyorlar.

Ezdirmezsen kendini hiç bir şey olmaz. 1 kere laf attılarsa sen de 2 misli karşılık vereceksin. Tip yüzünden okula gitmeye korkulur mu? 9-10. sınıflarda yeni ergenlik dönemlerinizi yaşadığınız için vücudunuz ve yüzünüz tam oturmadı. Bu sebeple normal böyle şeyler takmaya değmez.

Okul nasıl kaç puanla alıyor ?
Ya hocam normalde ben ilk başta cidden güzel bir liseye gittim ancak tercih günü son diye düşünmeden acile edip şimdiki çıkan okulu yazdım, aslında çıkmaz diye yazdım ancak bu çıktıı bu okulada kötü diyorlar(meslek lisesi) obp puanı ise 60 50 diye hatırlıyorum... İlk çıkan lise ise lgs puanı ile idi alanlarıda bana göreydi ancak benim hatam.. Okul başlasın da nakil işine bakacağım

Doğru kişilerle arkadaş olduktan sonra sıkıntı yaşamazsınız.
Umarım ya

Hayır onlar ne kadar zorba ise sende öyle olacaksın ve ortama ister istemez uyum sağlayacaksınız.
😔

Geri
Yukarı