Liseye gitmeye korkmak

Bende ilk giderken korkuyordum. Yine zorbalar vs. var ama o filmlerdeki gibi olaylar yok. Okuldan okula değişir. Sigara vb. ürünlere sakın bulaşma. Arkadaşlarını iyi seç. Sonra pişman olursun.
Aynen öyle hocam sigara bıçak felan filan işim olmaz öyle biri değilim. Arkadaş da çok yapacağımı zannetmem

Bak ben liseye başladığımda 48 kiloydum mesela. Şu an 65 olmuşum. Lisede çok değişeceksin.
Bakalım artık

Ya hocam normalde ben ilk başta cidden güzel bir liseye gittim ancak tercih günü son diye düşünmeden acile edip şimdiki çıkan okulu yazdım, aslında çıkmaz diye yazdım ancak bu çıktıı bu okulada kötü diyorlar(meslek lisesi) obp puanı ise 60 50 diye hatırlıyorum... İlk çıkan lise ise lgs puanı ile idi alanlarıda bana göreydi ancak benim hatam.. Okul başlasın da nakil işine bakacağım

Umarım ya

😔
Rahat olun böyle ortamlarda çok tanıdığım oldu kendi halinizde takılın kimseye karışmayın.

Şöyle güzel bir yumruk çak ağızlarının ortasına bak bakalım salça olabiliyor mu sonraki sefere. Sorunlu tipler genelde kolayca uğraşabileceği kişileri hedef alır ve iyi bir ders almadıkça bu durum sürekli devam eder.

Ya hocam normalde ben ilk başta cidden güzel bir liseye gittim ancak tercih günü son diye düşünmeden acile edip şimdiki çıkan okulu yazdım, aslında çıkmaz diye yazdım ancak bu çıktıı bu okulada kötü diyorlar(meslek lisesi) obp puanı ise 60 50 diye hatırlıyorum... İlk çıkan lise ise lgs puanı ile idi alanlarıda bana göreydi ancak benim hatam.. Okul başlasın da nakil işine bakacağım

Umarım ya

😔
60-50 ne hocam 😃 Muhtemelen okumaya gelmeyenlerle doludur. Elemanların arasında bol şans. Çok dert etmenize gerek yok, koca okulda tek kilolu siz değilsinizdir.

Liseden liseye göre değişir, 2 tane lisede okudum, ikisinde'de farklı tipte insanlar vardı. Ama genelde kiloyu takmıyorlar.
İnşallah bakalım

Ezdirmezsen kendini hiç bir şey olmaz. 1 kere laf attılarsa sen de 2 misli karşılık vereceksin. Tip yüzünden okula gitmeye korkulur mu? 9-10. sınıflarda yeni ergenlik dönemlerinizi yaşadığınız için vücudunuz ve yüzünüz tam oturmadı. Bu sebeple normal böyle şeyler takmaya değmez.
Çok sağolun hocam.. Taktım sebepsiz bir yere kafama bakalım artık.. Doğru diyorsun takmaya değmez

Meslek değilse her türlü ayak uydurursunuz ama meslekse bu psikolojiyle zor. Oradaki insanlar puanlı okullara göre biraz daha hareketli.
Evet meslek

Geri
Yukarı