Lively Wallpaper inceleme

Merhaba arkadaşlar bugün lively wallpaper incelemesi yapacağım uygulama Microsoft Store veya kendi sitesinden indirebilirsiniz.
İndirme link:

Amaç:

Bu uygulama amacı eğer arka planınızdan sıkıldıysanız 9 tane seçenek ile hareketli resim yapabiliyorsunuz, isterseniz kendi resminizi yüklüyorsunuz (Windows 10 etkinleştirilmemiş de kullanılıyor)
Uygulama görselleri:

Ekran Görüntüsü (156).png

Ekran Görüntüsü (157).png

Ekran Görüntüsü (158).png

Ekran Görüntüsü (159).png

Bu günlük bu kadar yakında yeni rehberim sizle olacak.

1621966045655.png

Video hali:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Konuyu hortlattım fakat bir site buldum bu siteden ücretsiz bir şekilde canlı bir wallpaper indirebiliyorsunuz ve lively wallpaper uygulamasına aktarabiliyorsunuz çok güzel wallpaperlar var.

Konuyu hortlattım fakat bir site buldum bu siteden ücretsiz bir şekilde canlı bir wallpaper indirebiliyorsunuz ve lively wallpaper uygulamasına aktarabiliyorsunuz çok güzel wallpaperlar var.

Destek için teşekkürler.

1- ürünü düşük sistemler için tavsiye etmiyorum çünkü RAM ve ekran kartı kullanımı biraz fazla oluyor.

2- yeni güncellemeler ile yeni temalar eklenmiş.

3- arkaya sesli veya sessiz YouTube videosu koyma/gif koyma gibi özellikler ücretsiz bir uygulamaya göre harika bir şey.

Geri
Yukarı