Load5.biz virüsü

Evet deyin. Attığım linkteki resimde gösterilen yerleri işaretlediğinize ve yönetici olarak çalıştırdığınıza emin olun.
Çıkan dosyalar.
Bir sıkıntı var mı acaba?
@acv inceleyebildiniz mi?
Çıkan dosyalar.
Bir sıkıntı var mı acaba?
@acv inceleyebildiniz mi?

Dosyaları paylaşmam da sıkıntı var mı yani bilgilerimi içeriyor mu?

Son düzenleme:
Alakalı olabilecek herhangi bir şey gördüğümü söyleyemem. Maalesef benim de bir çözüm önerim yok. Belki Norton Power Eraser/Comodo Hijack Cleaner ile istenmeyen uygulama taraması yapabilirsiniz, çözeceğinden pek umutlu değilim ama aklıma başka bir seçenek gelmiyor.

1616959631810.png

1616959728676.png

Kategori Raporları

Dr. Web: Yetişkinlere yönelik +18 site
Forcepoint ThreatSeeker: Reklam yoğunluklu şüpheli site (büyük olasılıkla aldatıcı ve istenmeyen siteye/yazılıma yönlendiren reklamlar)
alphaMountain.ai: Şühpeli site

Bu, bildiğimiz reklamlı link kısaltma siteleri gibi görünüyor. Kategorize ediliş tarzı bana onları anımsattı. Umumi olarak yalnızca bu bilgileri paylaşabilirim. Ne bir rapor ne de bir log (günlük) paylaştığınız için sorunu kişisel olarak değerlendirmek mümkün görünmüyor.

Alakalı olabilecek herhangi bir şey gördüğümü söyleyemem. Maalesef benim de bir çözüm önerim yok. Belki Norton Power Eraser/Comodo hijack cleaner ile istenmeyen uygulama taraması yapabilirsiniz, çözeceğinden pek umutlu değilim ama aklıma başka bir seçenek gelmiyor.

Eki Görüntüle 945777

Eki Görüntüle 945784

Dediklerinizi yaptım ama bir şey çıkmadı acaba bir sorun var mıdır yani yanlış algılıyor olabilir mi?
kategori raporları

dr. Web: Yetişkinlere yönelik +18 site.
forcepoint threatseeker: Reklam yoğunluklu şüpheli site (büyük olasılıkla aldatıcı ve istenmeyen siteye/yazılıma yönlendiren reklamlar)
alphamountain. AI: Şühpeli site.

Bu, bildiğimiz reklamlı link kısaltma siteleri gibi görünüyor. Kategorize ediliş tarzı bana onları anımsattı. Umumi olarak yalnızca bu bilgileri paylaşabilirim. Ne bir rapor ne de bir log (günlük) paylaştığınız için sorunu kişisel olarak değerlendirmek mümkün görünmüyor.

Sizin dediğinizi tam anlamadım ne yapmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı