Logi G213 vs. Gamepower orge red sivic

Skyrise

Decapat
Arkadaşlar merhaba,
350 TL civarı bütçem var. Gamepower orge red sivic ve logi G213 arasında kaldım.
Hangisini tavsiye edersiniz?
Veya tavsiye edebileceğiniz fiyat-performans bir klavye var mı?
Arkadaşlar merhaba,
350 TL civarı bütçem var. Gamepower orge red sivic ve logi G213 arasında kaldım.
Hangisini tavsiye edersiniz?
Veya tavsiye edebileceğiniz fiyat-performans bir klavye var mı?
Logi g213'ün mağaza yorumlarında bazı tuşlarının basmadığını okudum bu doğrumudur?

Sağlam red Switch klavye arıyorsan en az Redragon K552 öneririm, hot swappable özelliği mevcut yani Switch bozulursa Switch çıkarma aparatıyla rahatça çıkarıp yenisini takabilirsin ayrıca yanında 4 adet Switch geliyor (siyah, kırmızı, kahverengi, mavi) olmak üzere. Bu klavyenin altına inmeni önermem.

Gamepower markası genel anlamda kalitesiz. Logitech G213 hakkında bir fikrim yok ancak 350 TL bandında önerebileceğim marka Redragon.

Redragon Dark Avenger K568-R Rainbow Mekanik Kablolu Oyuncu Klavyesi Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Bu modelleri daha önceden deneyimlemedim ancak Redragon sağlam markadır ve kullanıcı yorumları da olumlu.

3 yıla yakın G213 kullanıyorum bir sorunu yok ama size sorunlusu gelebilir. Membar klavye istiyorsanız G213 onun dşında Gamepower, Rampage gibi klavyelerden uzak dur Redragon K552 red Switch'li klavye alabilirsin.

3 yıla yakın G213 kullanıyorum bir sorunu yok ama size sorunlusu gelebilir. Membar klavye istiyorsanız G213 onun dşında Gamepower, Rampage gibi klavyelerden uzak dur Redragon K552 red Switch'li klavye alabilirsin.
Aynı şekilde 1 yıldır kullanıyorum bir sorunu yok ama kronik sorunlu olanları varmış, size denk gelebilir. Gamepower yerine Redragon'a yönelmenizi ben de öneririm.

Peki bana Redragon'un red Switch bir klavyesini önerir misiniz?
400 TL'yi geçmezse sevinirim.

Öncelikle bu konuyu onaylayan moderatörün "sivic" kelimesini düzeltmemesi komik olmuş. Konuya gelirsek dediğiniz 2 klavyeyide önermiyorum. Red Switch olarak K552, membran olarak HyperX Alloy öneririm. HyperX Amazon'da 330 TL civarındaydı. K552 genel olarak 400-450 TL civarına bulunabiliyor. Telefondan yazdığım için link atamayacağım fakat kendiniz de bulabilirsiniz.

Öncelikle bu konuyu onaylayan moderatörün "sivic" kelimesini düzeltmemesi komik olmuş. Konuya gelirsek dediğiniz 2 klavyeyide önermiyorum. Red Switch olarak K552, membran olarak HyperX Alloy öneririm. HyperX Amazon'da 330 TL civarındaydı. K552 genel olarak 400-450 TL civarına bulunabiliyor. Telefondan yazdığım için link atamayacağım fakat kendiniz de bulabilirsiniz.

Aslında ben başlığa sivic yazmadım başlık sadece "logi G213 vs ogre" şeklindeydi ancak moderatör başlığa ekleme yapmış. İçerikte sivic yazan benim. İngilizce kelimelerle aram pek iyi değil.

Geri
Yukarı