Logitech Arızalı Ürün Değişimi Deneyimi

Hocam bana bilet numarası verildi. Başvurunuzun ayrıntıları aşağıda görülmektedir. Dilediğiniz zaman bu e-postaya yanıt vererek durumunuzu güncelleyebilirsiniz diye mail geldi. Benim şu an bir şey yapmam lazım mı?
Eğer ürünle alakalı bir durum olursa güncellemek amaçlı mail atabilirsin. Onun haricinde başka bir şey yapmana gerek yok diye biliyorum. Yakında dönerler.

Eğer ürünle alakalı bir durum olursa güncellemek amaçlı mail atabilirsin. Onun haricinde başka bir şey yapmana gerek yok diye biliyorum. Yakında dönerler.

Bende G635 oyuncu kulaklığı aldım yaklaşık 4 hafta oluyor. Ama 2 gündür arada bir ses gidiyor ve çok yüksek seste cızırtı geliyor kulaklığı çıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum. O kadar para verip aldığım kulaklığı şu an kullanmaya korkar oldum. Nereye mail atmam lütfen yardımcı olur musunuz?

Hocam merhabalar. Size mail yolu ile de ulaşacağım. 3 hafta önce müşteri hizmetleri'ne mail yolladım. Ancak 2 hafta sonra talebiniz iptal edilmiştir diye mail attılar. Ben de tekrar denedim. Ertesi günü geri döndüler ve ellerinde G502'nin bulunmadığını, dilersem başka bir model gönderebileceklerini belirttiler ve dilersem Hero modelini de gönderebileceklerini söylediler. Ben de seçimi bana bıraktılar diye kablosuz herhangi bir model olabileceğini belirttim. Hemen 10 dakika sonra konuyu başka bir bölüme aktardıklarını, en erken cevabın 2 iş günü sonra geleceğini belirttiler. Ancak cevap gelmeyince Mh'ni aradım. Beyefendi kablosuz modellerin bulundukları bölgede (Hollanda sanırım) çok pahalı olduğunu ancak elinden geleni yapacağını belirtti ve mailimi hemen bir temsilciye aktardı. Ardından hemen mail geldi. "İadeniz onaylanmıştır, ürününüz kargoya verildiğinde mail alacaksınız" diye. Ancak ne göndereceklerini, ne zaman geleceğini belirtmediler. Mh'ni aradım, tam 30 dakika hatta bekledim ancak açmadılar. Şu an heyecanla bekliyorum, kablosuz da gelebilir kablolu da, mail de gelmedi... Düşününce ellerim titriyor :) 1 aydır bilgisayarı kullanamıyorum. Her neyse, bu pazartesi kargoya vereceklerini düşünüyorum ürünü. Sizce kaç günde gelir? Hemen 2 günde gelmez diye düşünüyorum ama...

Hocam bana ulaşabilir misiniz. İnstagram : ilhn.smx Mail : [email protected]

Bende G635 oyuncu kulaklığı aldım yaklaşık 4 hafta oluyor. Ama 2 gündür arada bir ses gidiyor ve çok yüksek seste cızırtı geliyor kulaklığı çıkarıp tekrar takmak zorunda kalıyorum. O kadar para verip aldığım kulaklığı şu an kullanmaya korkar oldum. Nereye mail atmam lütfen yardımcı olur musunuz?
Kullandığınız kulaklıkla alakalı olan Logitech Support mail sayfasının linkini bırakıyorum. Kaydolup veya giriş yapıp mail atmanız yeterlidir. İngilizce yazmanız gerekiyor, ben de öyle yaptım ve yardımcı oldular.

Yaklaşık 2 ay önce G203 Lightsync mouse aldım. 1 ay sonra DPI tuşunda GHUB yazılımı açıkken hassasiyet değiştirmeme sorunu baş gösterdi. Bazen basmama rağmen donuyordu ve DPI değeri değişmiyordu. Yaklaşık 2 Hafta önce Bunu Logitech desteğe bildirdim. Birkaç tane çözüm önerisi sundu, denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. En son "Arızanın donanımsal olduğunu düşündüren bazı sebeplerimiz var" dedi ve isim, adres, seri numarası ve fatura istedi. Hepsini gönderdikten sonra onay sürecine girdi ve ürününüz yola çıktı dedi. Bilgilerimi attıktan 2 gün sonra kargoya verildi yani. Şu an kargoda ve 2 gün sonra elimde olacak. Eskisini de istemediler. Yalnız aklıma takılan tek bir nokta kargo firmasının takip sayfasında adresimin tam yazmaması. İstanbul, blabla mahallesi, blabla sokak yazıyor. Ne bina numarası var ne daire numarası. Ama ben bütün bilgilerimi eksiksiz yollamıştım. Umarım sıkıntı olmaz.
Hocam aynı süreç bende de oldu, dediklerini yaptım fakat düzelmedi şimdi yeni ürün gönderirler mi bana da

Yaklaşık 2 ay önce G203 Lightsync mouse aldım. 1 ay sonra DPI tuşunda GHUB yazılımı açıkken hassasiyet değiştirmeme sorunu baş gösterdi. Bazen basmama rağmen donuyordu ve DPI değeri değişmiyordu. Yaklaşık 2 Hafta önce Bunu Logitech desteğe bildirdim. Birkaç tane çözüm önerisi sundu, denedim fakat hiçbiri işe yaramadı. En son "Arızanın donanımsal olduğunu düşündüren bazı sebeplerimiz var" dedi ve isim, adres, seri numarası ve fatura istedi. Hepsini gönderdikten sonra onay sürecine girdi ve ürününüz yola çıktı dedi. Bilgilerimi attıktan 2 gün sonra kargoya verildi yani. Şu an kargoda ve 2 gün sonra elimde olacak. Eskisini de istemediler. Yalnız aklıma takılan tek bir nokta kargo firmasının takip sayfasında adresimin tam yazmaması. İstanbul, blabla mahallesi, blabla sokak yazıyor. Ne bina numarası var ne daire numarası. Ama ben bütün bilgilerimi eksiksiz yollamıştım. Umarım sıkıntı olmaz.
Hocam çok uzun yıllar olmuş lakin bende şuan aynı durum var adres İnönü caddesi olması gerekn yerde NN caddesi olarak ve daire no gibi bilgiler gözükmüyor. Ürün elinize ulaştımı ?
Ben uzun yıllar yazdım çünkü mesaj tarihinize değil üye olma tarihinize bakmışım. Kusuruma bakmayın.

Hocam çok uzun yıllar olmuş lakin bende şuan aynı durum var adres İnönü caddesi olması gerekn yerde NN caddesi olarak ve daire no gibi bilgiler gözükmüyor. Ürün elinize ulaştımı ?

Ben uzun yıllar yazdım çünkü mesaj tarihinize değil üye olma tarihinize bakmışım. Kusuruma bakmayın.
Benden ürünün makbuzunu, seri numarasını ve ticket numarası ile mouseu yanyana koyun fotoğraf yollayın dediler. Yolladım bakalım ne olacak

1ay kadar konuştum logitech ile sonunda yavaş ama bir şekilde anlaşıyorsunuz sizlere yeni bir ürün göndereceklerdir. şimdiki sorunum UPS Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor yazısı. bu aşamadan sonra ne olacak merak ediyorum.

1ay kadar konuştum logitech ile sonunda yavaş ama bir şekilde anlaşıyorsunuz sizlere yeni bir ürün göndereceklerdir. şimdiki sorunum UPS Paket gümrükleme acentesinde son bırakma bekliyor yazısı. bu aşamadan sonra ne olacak merak ediyorum.
Ben en son ingilizce yazdım 1 günde geri dönüler 2-3 kere mesaj atıyorum bıkıyorlar galiba :D
Benden bu bilgileri istediler bundan sonra ki yazışma da adres mi isteyecekler

Bir şey sormak istiyorum elimde G203 var ama çift tıklama çok olmasa da biraz var ama para iadesi almak istiyorum alalıda 2 ay olmuştur böyle bir şey mümkün mü?

Yeni konular

Geri
Yukarı