Logitech destek ne kadar süre içinde dönüş yapar?

YavuzAkcali

Centipat
Daha fazla  
Merhaba ben 6 ay önce Logitech G502 Hero modeli mouse aldım çift tıklama sorunum var bu yüzden bilet yazdım.
İlk sorum şu: Bana ortalama ne zaman geri dönüş yaparlar?
İkinci sorum attığım biletin durumunu sadece e postadan bildirim aldım sitesinde kendi biletimi nasıl görebilirim?
Bir de sizce kabul edilir mi yenisi göndermek için?

Son düzenleyen: Moderatör:
2-3 güne dönüş yapıyorlar ama İngilizce yazmış olman lazım. Email üzerinden cevap geliyor. Sen de yine mail üzerinden tekrar geri cevap veriyorsun. Ben bu şekilde destek almıştım.

2-3 güne dönüş yapıyorlar ama İngilizce yazmış olman lazım. Email üzerinden cevap geliyor. Sen de yine mail üzerinden tekrar geri cevap veriyorsun. Ben bu şekilde destek almıştım.
Ben bazı yerlerde türkçe yazılan biletlere de türkçe dönüş yaptıklarını duymuştum
Peki attığım türkçe bileti tekrardan yanıtlayarak İngilizce şeklinde yazsam dönme hızı artar mı

Son düzenleme:
Bana 2 günde dönmüşlerdi. Sundukları çözüm faturam ile aldığım yere başvurmam gerektiğiydi ayrıca.
Ya ben teknosadan almıştım ve teknosa en yakın şubemize getirin demişti ama erzurum da yaşıyorum ve erzurum da şubeleri yok bana bu yüzden üretici firmaya yazın dediler
Ya ben teknosadan almıştım ve teknosa en yakın şubemize getirin demişti ama erzurum da yaşıyorum ve erzurum da şubeleri yok bana bu yüzden üretici firmaya yazın dediler
Arkadaşlar az önce logitech den mesaj geldi mesaj da kısaca öneriler bulunuyor bu önerileri yaptım fakat sonucu değişmedi mesajın en sonunda da diyor ki eğer olmaz ise faturanız ile aldığınız mağazada garantiye gönderin ama teknosa erzurum da yok ben logitech ne yazabilirim veya bu konu hakkında ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz?

Son düzenleme:
"Aldığım yerden yardım alamıyorum" dersen sana detaylı bilgi isteyen mail atıyorlar. Yani direkt onlara gönderebilmen için ürünün bilgilerini detaylı olarak istiyorlar. Fotoğraf - video gibi eklentiler de dahil.

"Aldığım yerden yardım alamıyorum" dersen sana detaylı bilgi isteyen mail atıyorlar. Yani direkt onlara gönderebilmen için ürünün bilgilerini detaylı olarak istiyorlar. Fotoğraf - video gibi eklentiler de dahil.
ben 2 kere talep oluşturmuşum 1 ine senin dediğin gibi söyledim yanıt bekliyorum 1 i ise video istedi video istiyene atacağım sence logitech bana yardımcı olur mu

Mekanik klavyemin tuşlarının alt kısımları kırılmıştı satın almak için mail attığımda Logitech bana ücretsiz Q Türkçe klavye tuş takımı hediye etmişti,
Ortalama günlük 1 mail ile görüşebildik ve görüşmeler Türkçe olaraktı sorunum çözüldü kargo Hollanda çıkışlı olmuştu.
İstenilen bilgiler;
-Seri numarası.
-Alınan mağaza ve alış yılı.
-Kırık bölgenin fotoğrafı.
Görüşme tarihçesi;

1612448469005.png

Mekanik klavyemin tuşlarının alt kısımları kırılmıştı satın almak için mail attığımda Logitech bana ücretsiz Q Türkçe klavye tuş takımı hediye etmişti,
Ortalama günlük 1 mail ile görüşebildik ve görüşmeler Türkçe olaraktı sorunum çözüldü kargo Hollanda çıkışlı olmuştu.
İstenilen bilgiler;
-Seri numarası.
-Alınan mağaza ve alış yılı.
-Kırık bölgenin fotoğrafı.
Görüşme tarihçesi;

Eki Görüntüle 865758
ya ben 1 ine türkçe 1 ine ingilizce yazmışım ingilizce olana mesajlaşma sırasında türkçe konuşabilir misiniz diye sorsam iyimserlikle karşılarlar mı

Geri
Yukarı