Logitech destek yavaş çalışıyor

Onur58

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 3 Nisan pazartesi günü Logitech F310 ürünüm için destek başvurusu yaptım, ürün faturası ve KDV faturası istediler gönderdim sonrasında onay sürecine girdim, birkaç gün bekledikten sonra ilk onay aşamasını geçtiniz dediler ilk 72 saat beklemeniz lazım dediler sonra 24-48 sonrasında 24 saat dediler, dün yine bekledim bugün yazdım ve şöyle bir şey söylediler:
"Biletinizi kontrol ettikten sonra, biletiniz sonraki destek seviyemiz tarafından kapsamlı bir şekilde incelendi. Şimdiye kadar onlardan bir güncelleme yok"

Arkadaşlar sizce ne yapmalıyım? FIFA 23 oynamak için sıfır ürün aldım sorunsuz oynamak istiyordum ve aldıktan sonra kısa sürede lb ve rb tuşlarının içine sıkışması çok kötü oldu sizce ne yapmalıyım?

Bende G213 almıştım her mağazada gözünüze sokuyorlar resmen. 1 sene sonra sadece s tuşu temassızlık yapmaya başladı. Ben internette bakınırken bir de ne göreyim meğer kronik miş bir sürü konu var her forumda. Neyse dedim yolladım hatta Teknosa aracılığı ile oradan almıştım.

Tam 28 gün beklettiler. Ve mağaza ürün geldi dedi gittim bir de ne desinler su teması varmış mış. Garanti kapsamında değilmiş 595 TL gibi bir fiyata yaparlarmış.

Ürünü ben 399 TL'ye almıştım. Bildiğin yalan söyleyip yollamışlar. Kutu temiz ve sağlamdı geldiğinde kutuyu da hafif yırtmışlar tüketici mahkemesi ile uğraşmak istemediğim için bıraktım beddua mı ettim çıktım. Daha sonra bir forumda 250 TL'ye sattım.

Bir daha da bu markaya el sürmem Türkiye servisi rezalet ötesi. Yazık yani Teknosa bile daha çok yardımcı olmaya çalıştı bana ama yapacak bir şey yok.

Bir gün evde otururken canım sıkıldı aldım suyu tam s tuşuna gelecek şekilde damlattım. O kadar işsizim işte ne yapalım.

Bende G213 almıştım her mağazada gözünüze sokuyorlar resmen. 1 sene sonra sadece s tuşu temassızlık yapmaya başladı. Ben internette bakınırken bir de ne göreyim meğer kronik miş bir sürü konu var her forumda. Neyse dedim yolladım hatta Teknosa aracılığı ile oradan almıştım.

Tam 28 gün beklettiler. Ve mağaza ürün geldi dedi gittim bir de ne desinler su teması varmış mış. Garanti kapsamında değilmiş 595 TL gibi bir fiyata yaparlarmış.

Ürünü ben 399 TL'ye almıştım. Bildiğin yalan söyleyip yollamışlar. Kutu temiz ve sağlamdı geldiğinde kutuyu da hafif yırtmışlar tüketici mahkemesi ile uğraşmak istemediğim için bıraktım beddua mı ettim çıktım. Daha sonra bir forumda 250 TL'ye sattım.

Bir daha da bu markaya el sürmem Türkiye servisi rezalet ötesi. Yazık yani Teknosa bile daha çok yardımcı olmaya çalıştı bana ama yapacak bir şey yok.

Bir gün evde otururken canım sıkıldı aldım suyu tam s tuşuna gelecek şekilde damlattım. O kadar işsizim işte ne yapalım.

Gerçekten yaşlandırıyorlar insanları sahibinden 200 TL'ye Param Güvende ile satanlar var yine sorunsuz olsun diye 450 TL'ye almıştım 1 hafta sonra bozuldu 😂

Senin yaşadığın sorunlarda vahim

Yeni konular

Geri
Yukarı