Logitech direksiyon seti önerisi

Blue Life

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Logitech G29, G920, G923 serilerinden birini almak istiyorum. Mümkünse direksiyon ve vites tek set halinde.
Bunlar arasında hangisi fiyat performans ürünüdür?
Hangisini önerirsiniz?

Ayrıca bunların PC/Xbox ve PC/PS5 versiyonları var. Hangisini almalıyım?

Merhaba arkadaşlar.
Logitech G29, G920, G923 serilerinden birini almak istiyorum. Mümkünse direksiyon ve vites tek set halinde.
Bunlar arasında hangisi fiyat performans ürünüdür?
Hangisini önerirsiniz?

Ayrıca bunların PC/Xbox ve PC/PS5 versiyonları var. Hangisini almalıyım?
Alıcaksan g29 al ancak aldıktan 1 hafta yada en fazla 1 ay sonra hevesin gidiyor haberin olsun

Bütçenizi zorlamayacaksa G923 alın bütçe sıkıntısı olacaksa G29 almanız iyi olacaktır tek fark G923'ün FFB bir tık daha iyi aradaki farkı vermeye pek degecegini düşünmüyorum. PC de mi kullanacaksınız?

G29 alın diğerleriyle arasındaki farkı vermeye değmez.

G29 ve G920 aynı ürünler, biri PlayStation diğeri Xbox uyumlu. İkisi de PC için kullanılabiliyor.

G923 en yeni model, müthiş farkları yok diğer 2 modelle. 3 direksiyon setide dişli sistem kullanıyor yani performans farkları çok yok. FFB tarafında daha iyi diğer modellere göre.
Bütçe varsa tabii ki G923 alınmalı ancak zorluyorsa hiç gerek yok, G29 ya da 920 alınabilir.

Sıfır fiyatlarını düşünürsek hiçbiri F/P değil ama ikinci el olarak alacaksan G29 öneririm. Yine de piyasa çok yükseldi ama en mantıklısı o.

Bu arada heves gitme durumu söz konusu değil bence ve her oynadığınız yarış,simülasyon vb. Oyunlarda gerçekçiliği arttırdığı için sürükleyici olacaktır.

Bu arada heves gitme durumu söz konusu değil bence ve her oynadığınız yarış,simülasyon vb. Oyunlarda gerçekçiliği arttırdığı için sürükleyici olacaktır.
43 inç 4k monitörde 1 hafta boyunca ets2, modlu beamng, modlu assetto, forza 5 ve 4 oynadım sürekli takıp çıkarması uğraştırıyor ve bi süre sonra zevk vermiyor

Arkadaşlar G923 te karar kıldım ama xbox olanı mı ps olanı mı alayım karar veremedim.

Hangisini almalıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı