Logitech Extreme 3D Pro alınır mı?

Makaleler
14
Yer
Zhenhai, Zhejiang, China
Daha fazla  
Meslek
What am I? - I do not know...
Sizce mantıklı mı? 2. el mi almalıyım yoksa sıfır mı? 2. el olarak 150 TL'ye rahatlıkla temizi bulunuyor. Alma sebebim ise yakında çıkacak, Microsoft Flight Simulator 20 oyununu oynayacak olduğum için. Yoksa 2. elde bak şu markanın şu modelini al, daha iyi dediğiniz bir joystick var mı? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
2. el mi almalısın sıfır mı almalısın orasına bilemem. Ama şöyle izah edeyim; Saitek'in ürünlerini de kullandım; belirttiğin joystick'i de kullandım halen daha ikisini aktif bir şekilde kullanıyorum ama Extreme 3D Pro çok daha portatif olduğu için onu daha sık kullanıyorum. İlk başta kontrollerine alışmak zor olacak ve ek olarak sol elinle kullanmayı tavsiye ediyorum.

2. el mi almalısın sıfır mı almalısın orasına bilemem. Ama şöyle izah edeyim; Saitek'in ürünlerini de kullandım; belirttiğin joystick'i de kullandım halen daha ikisini aktif bir şekilde kullanıyorum ama Extreme 3D Pro çok daha portatif olduğu için onu daha sık kullanıyorum. İlk başta kontrollerine alışmak zor olacak ve ek olarak sol elinle kullanmayı tavsiye ediyorum.
Peki tatmin ediyor mu?

Joystick tatmin ediyor ama itiş kolu tatmin etmiyor ayrıca joystick üzerinden geri itiş yapamıyorsun.
O fiyatta daha iyisini bulabileceğimi sanmıyorum nedense, herhalde benim için kötü bir eksisi olmayacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı