Logitech F310 Gamepad Alınır Mı?

Lyrinx

Hectopat
Makaleler
4
Bilgisayara bağlayıp oyun oynamayı planlıyorum, sizce bu fiyata alınır mı? Logitech F710 ile arasında çok fark var mı?

Ayriyeten ben şu an eskiden 30 TL'ye aldığım markası Jite adında çakma bir PS3 kolu kullanıyorum, Logitech alsam aralarındaki fiyat farkına değer mi? Ek olarak Logitech F310'u bilgisayarda kullanmam için SCP Toolkit kurmam gerekir mi?

Bir de ben birinci şahıs görüş açısına sahip oyunlar hariç diğer türdeki çoğu oyunu (Witcher 3 gibi) gamepad ile oynamayı severim, sizce Xbox kolu mu yoksa PS kolu mu bu kullanım için daha iyi? Hayatımda daha önce hiç Xbox kolu kullanmadım.

F710 ile arasındaki tek fark kablosunun olması ve titreşim motorunun olmaması. Onun dışında aynı kol. F710 kullanıcısı olarak öneririm, hoş bir kol.

SCP Toolkit kurma konusunda emin değilim ama kol tak-çalıştır.

F710 ile arasındaki tek fark kablosunun olması ve titreşim motorunun olmaması. Onun dışında aynı kol. F710 kullanıcısı olarak öneririm, hoş bir kol.

SCP Toolkit kurma konusunda emin değilim ama kol tak-çalıştır.
Ben kablosuz olmasını ve titreşim olmasını istiyorum, F710 mu alayım sence? Aradaki fiyat farkına değer mi?

Bilgisayara bağlayıp oyun oynamayı planlıyorum, sizce bu fiyata alınır mı? Logitech F710 ile arasında çok fark var mı?
F710 da titreşim özelliği var ve kablosuz F310 da titreşim özelliği yok ve kablolu.
3 4 yıl önce 70 tlye almıştım hala kullanıyorum ilk günkü gibi senin yerinde olsam F710 alırım.

Değer kesinlikle. F710'dan memnunum ben, öneririm. Pili az kalınca kopma yaşatıyor arada, onun dışında lokum gibi.
Hangi tür pil kabul ediyor Logitech F310? Ve ne kadar süre gidiyor pili?
F710'da titreşim özelliği var ve kablosuz F310'da titreşim özelliği yok ve kablolu.
3-4 yıl önce 70 TL'ye almıştım hala kullanıyorum ilk günkü gibi senin yerinde olsam F710 alırım.
F710 alacağım gibi, teşekkür ederim desteğin için :)

Hangi tür pil kabul ediyor Logitech F310? Ve ne kadar süre gidiyor pili?
1 yıla yakın süredir pilini değiştirmedim sanırım, tam hatırlamıyorum. Çok kullanmıyorum zaten.

F310 kablolu, pili yok. F710 ise kalın kalem pil alıyor 2 tane, AA oluyor sanırım. Kutudan çıkması lazım.

1 yıla yakın süredir pilini değiştirmedim sanırım, tam hatırlamıyorum. Çok kullanmıyorum zaten.

F310 kablolu, pili yok. F710 ise kalın kalem pil alıyor 2 tane, AA oluyor sanırım. Kutudan çıkması lazım.
F710'da çok fazla temassızlık oluyormuş, hem daha ağırmış sanırsam. Bu yüzden 219 TL'ye F310 aldım, fiyatı da daha uygundu. Yine de teşekkür ederim desteğin için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı