İnceleme Logitech F310 gamepad incelemesi

Merhabalar herkese, bir süredir kullandığım Logitech F310 hakkında bir inceleme yazmak istedim. Ürün Trendyol'dan alındı.

Kutulama
Öncelikle kutulamayı size göstermek istiyorum:

IMG_20220413_093619.jpg

Kutulama gayet iyi. Hoşuma gitti. Sağlam kutulanmış, memnun kalıyorsunuz.
Kutulamaya 10 üzerinden 8 veriyorum.

Hissiyat

Hissiyat olarak cidden iyi. Kaliteli hisettiriyor ve gerçekten rahat. Ele tam oturuyor. Uzun kullanım için harika. Yalnız RT ve LT ve trigger tuşları biraz sert. Ama biraz kullanınca hafif yumuşuyor. Yarış oyunları için çok iyi değil ancak yine de iş görür. Onun dışında gayet iyi.
Hissiyata benden 7.5 puan.
1650123061856.jpeg

Malzeme Kalitesi

Malzeme kalitesi cidden iyi. Çok sağlam bir gamepad. Sorun çıkartmıyor, ömürlük. Çok kaliteli. Fiyatına göre harika.
IMG_20220416_175628.jpg

Uyumluluk

PC için tam uyumlu. Gayet iyi.

Analoglar

Analoglar 360 derece. Analoglar hassas ve ölü bölge neredeyse yok.

Son Değerlendirme

Ürün alınabilir. Alternatif olarak Trust GXT 540 var ancak bu model titreşim takıntınız yoksa bu daha iyi bence. Ben memnunum ve PCSX2, RPCS3 gibi emulatörlerde çok güzel oluyor. Spor oyunlarında da kullanmak çok zevkli. Tavsiye ediyorum. Fiyatının karşılığını sonuna kadar veriyor. Eksisi ise titreşim yok ve tuşlar ser basımda biraz sesli. Benim hoşuma gitti. Bu üründe benden 8.9 puan. Bu arada evet, o 0,1 puanı vermeyeceğim. Herkese tavsiye ederim!

Son düzenleme:
Merhaba hocam konuyu hortlatıyorum ama Warzone de dener misiniz? Ben de almayı düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı