Logitech F310 Gamepad Kullanıcı İncelemesi

Merhaba arkadaşlar,

Bu konuda satın almış olduğum Logitech marka F310 model gamepad'i inceleyeceğiz.

F310 Nedir?

Logitech'in üretmiş olduğu, F/P ürünü olan bir gamepad'dir. 60-80 TL civarında satılmaktadır.

F310 Teknik Özellikleri

oygsBTq.png

F310 Kutu İçeriği

BSfGfZ6.jpg

-Kullanma kılavuzu
-Ürün hakkında bilgi kitapçığı
-F310 Gamepad

F310 Fotoğrafları

n3wqrRu.jpg

He9kVDq.jpg

f2nJAI8.jpg

mdTaXaq.jpg

8Bf4qX5.jpg

DflYAOY.jpg

JlrXHI1.jpg

yPuybxO.jpg

F310 Gamepad Yazılımından Fotoğraflar

QIXkIhp.png

n9t4Sbk.jpg

Ürünün Artıları ve Eksileri
+Malzeme kalitesi
+Tuşların rahat olması
+Yazılım kalitesi
+2 farklı mod seçeneği
+Ele oturması
+Uzun süre kullanımda rahatsız etmemesi
+Yazılım ile ince detaylara inebilmesi
+Yazılım ile her oyuna özel profil yapılabilmesi ve yazılım üzeriden profil seçip oyuna girebilmesi

-Uzun süre kullanımda ellerin biraz terlemesi
-Tuşların sert basımda biraz ses yapması
-Biraz kaygan olması
-Titreşim özelliğinin olmaması
-Kutu içeriğinden DVD çıkmaması (Her ne kadar DVD writer'a sahip olmayan biri bile olsam internet bağlantısı olmayanlar için eksi bir durum)

Ürünü Tavsiyesi Ediyor Musunuz?
F/P ürünü bir gamepad arıyorsanız tavsiye ederim. FIFA 14 ve Euro Truck Simulator 2'de rahatlıkla kullanabiliyorum. R3 ve L3 tuşları da analogda mevcut. Malzeme kalite olarak da iyi olan bu ürünün en önemli eksisi biraz kaygan olması diye düşünüyorum. Titreşim özelliğinin olmamasını da göz ardı etmemek gerek.

Ürünü Satın Alabileceğimiz Bazı Yerler
Logitech F310 Gamepad | Bimeks - Teknolojinin Kalbi Burada Atıyor
Logitech F310 Gamepad - Gold.com.tr
LOGITECH F310 KABLOLU - DİREKSİYON & JOYSTICK - Teknosa.com
TeknoBiyotik: Logitech F310 Gaming Gamepad (940-000138) - Joystick/Gamepad - Çevre Birimleri
Logitech F310 Gaming Gamepad 940-000138 | Oyun Kolları | EXA Bilgisayar - Hesaplı Alışveriş
VATAN COMPUTER - LOGITECH - F310 GAMEPAD - Oyun Kollar

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox 360 Controller ile DualShock 3'ün birleşimi bir gamepad. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsen kullandıgım icin, fifa ve spor tarzı oyunlar icin rezildir. Tavsiye etmem xbox360 controller alınır o fiyata. Nitekim bende öle yaptım xbox360 controller in yanına dahi yaklaşamaz. Yok ben zenginim parayı harman savururum derseniz alın.

@fillpo İnzaghi
Ben şahsen kullandığım için çok iyi. Tam bir F/P ürünü. Spor oyunlarında gayet iyi. X360 fiyatı çok pahalı. Herkesin parası olmuyor. Millete yanlış bilgi verme. Sana kötü olan başkasına iyi olur.

Fifa için bende almıştım bu zamana kadar pc için ödediğim paraya acıdığım ilk üründür.bence bunun hakettiği fiyat maksimum 25 30 tl . Yön tuşları hayatımda kullandığım en dandik gamed(çin mallarıda dahil)Ne kadar marka varsa kullandım razere bile alışamadım sorun bende heralde. En sonunda tarihi eser japon malı playstatıon ilk çıkan kalın kasanın gamepedlerini aldım birisi kore diğeri japon malı. Henüz tekini bile bozabilmiş değilim duvara vur yere at acemilerin eline ver rasgele ölümüne bassınlar analogları kanırtsınlar banamısın demiyor rahatlığı ve kararlılığıda cabası=)) Bunun tek güzel yanı pratik olması ve birçok oyunu xbox oynuyormuş gibi otomatik olarak tanıması o yönden lafım yok mükemel bir ürün yarış oyunu oynarsam direk bunu kullanıyorum ama futbol için ölene kadar sony kullanıcam daha mükemmeli benim için çıkmayacak isterse değeri 300 500 olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı