Logitech F310 Gamepad Kullanıcı İncelemesi

Hayırlı uğurlu olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ürünü almayı düşünüyorum; ancak windows 8.1 ile uyumluluğu konusunda tereddütteyim, win 8.1de kullananlar varsa cevaplayabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, ürünü almayı düşünüyorum; ancak windows 8.1 ile uyumluluğu konusunda tereddütteyim, win 8.1de kullananlar varsa cevaplayabilir mi?
Windows 8.1 ile ilgili bir problemi yok.

Orta sınıf bir kontroller olmakla birlikte orta gelirli kişiler için idealdir. Ama gözü yüksekte olanlara tavsiye etmem. Zira uzun süre kullanımdan sonra arka RT ve LT tuşları ile çok iyi parmak kası yaparsınız. Elinizi yorar bu saydıklarım F510 ve F710 içinde geçerlidir. Daha iyi bişeyler arayanlar Xbox 360 orijinal kontrollerini alıp . Yanına bir tanede Xbox 360 kablosuz alıcı alabilirler. Tabi bunları alırken bakkallardan almayın distribütor garantili yerlerden alsınlar . 10 lira fazla olsun garantili orijinal olsun . Ürününüz hayırlı olsun . Sinirlenip kolu duvara fırlatmadan oynamanız dileğiyle.

LT tuşu TB'ye RT tuşu RB'ye ayarlı geldi. Kablonun driverını kurdum ama seçenekler aktif değil nasıl olacak bu iş?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…