Logitech F310 ile FPS oyunları rahat oynanır mı?

Hocam 50 liralık dandik bir kol kullanıyorum ve Rainbow Six oynamam neredeyse imkansız oluyor L3 ve R3 tuşlarına basmak için güç sarfetmem gerekiyor basamıyorum F310 alırsam inşallah bu sıkıntı olur mu merak ediyorum.

Rekabetçi oyunlar için ise oynayabilirsiniz. Fakat diğer oyunculara karşı şansınız azalabilir. Adamlar, karşınıza Gaming klavye ve mouse setiyle çıkarsa vay halinize. Rahatça nişan alıp vururlar.

Hocam bu konuyu asıl açma sebebim L3 ve R3 tuşları içindi Tom Clancy's Rainbow Six: Siege'de gerekiyor bu tuşlar rahat basılıyor mu? Tekrar soruyorum kusura bakmayın.

Rekabetçi oyunlar için ise oynayabilirsiniz. Fakat diğer oyunculara karşı şansınız azalabilir. Adamlar, karşınıza Gaming klavye ve mouse setiyle çıkarsa vay halinize. Rahatça nişan alıp vururlar.

Rainbow Six icin durum nasil bilmiyorum ama Warzone yada Cod icin kontrolcu gayet basabas oynanabiliyor hatta yerine gore cok avantaji olan yerler bile var.

Rainbow Six icin durum nasil bilmiyorum ama Warzone yada Cod icin kontrolcu gayet basabas oynanabiliyor hatta yerine gore cok avantaji olan yerler bile var.
Doğrudur hocam. CS:GO ve Valorant gibi oyunlar için de deneyimlerinizi bekleriz. Kendim daha çok konsol oyuncusuyum. Elimde 3 adet Xbox One kolu, 2 adet Horipad Pro Xbox One kolu, Monster Pusat Pro, Dobe Xbox One kolu, Logitech F310 kolu var. Genel olarak kime sorsanız rekabetçi oyunlar için klavye ve mouse der.

Geri
Yukarı