Elektronik Logitech F710 780 TL

Platoon gamepad yerine alınır mı sizce? Sadece FIFA 23 oynuyorum. Bir de indirimi ne zaman biter sizce.

Hocam bu kablosuz ve titreşimli avantajlı yönleri böyle bir de platoonun yerine alırsanız tabii ki alınır daha ucuza daha iyisi varsa onu da alabilirsiniz Amazon Prime uyelıgınızın olmaswı lazım bunu alabılmeız ıcın.

Subnautica oynarken pek keyif vermiyor ona göre alın (!)
Bunu ben yazdım zannettim tarihe bakıyorum bugün yazılmış. Diyorum ben böyle bir şey yazmadım. Meğer pp'ler aynıymış isminize bakınca anladım 😂

Elimde F310 vardı kablosuza geçeyim çağ atlayım dedim 1 ay evvel almıştım acayip drift ve kopma sorunu çıktı iade ettim emektardan devam ediyorum şu an bir bana patladı bozuk kol galiba :)

Elimde F310 vardı kablosuza geçeyim çağ atlayım dedim 1 ay evvel almıştım acayip drift ve kopma sorunu çıktı iade ettim emektardan devam ediyorum şu an bir bana patladı bozuk kol galiba :)

F710'da kronik kopma sorunu var senelerdir bilinen bir şey bu, sadece sizde olan bir sorun değil. Sosyal'de de pek çok şikayet var ürünle alakalı.

F710'da kronik kopma sorunu var senelerdir bilinen bir şey bu, sadece sizde olan bir sorun değil. Sosyal'de de pek çok şikayet var ürünle alakalı.

Vallahi hocam Logitech'den beklemezdim F310'u uzun süredir kullanıyorum sorun yoktu hiç bunda da böyle bekliyordum alırken herkes ömürlük falan yorumlarını gördüm kopma çok az okudum dedim zaten dibinde olacak kopmaz dedim ama drift de çok yordu FC24 oynuyorum bayağı sıkıntı çıkardı. Muhtemel PS5'ya da Xbox alacağım bundan sonra gibi.

Bende 15 senelik Snopy var hala çalışıyor. :D

Şans işi fakat mesele çalışıp çalışmaması değil kullandığın Snopy tuşları cok serttır malzeme kalıtesı kotudur zevk alamazsınız oyundan.

Geri
Yukarı