Logitech F710 garip analog sorunu

Bakisanlan

Kilopat
Daha fazla  
Ürünü kullanalı yaklaşık 1 ay oluyor gayet memnunum fakat zamanla sol analoğumun yaklaşık 2mm dışarı çıktığını farkettim. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Garantiye vereyim mi?

Videosunu çektim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim aynı sorun bende de var dediğin gibi yaptım bana donanımsal arıza olduğu için yerel satıcısı ile iletişime geçin dedi yardımcı olur musun.

Kardeşim aynı sorun bende de var dediğin gibi yaptım bana donanımsal arıza olduğu için yerel satıcısı ile iletişime geçin dedi yardımcı olur musun.

Logitech Destek + Karşıdan Yükleme siteden Logitech F710'u aratın ve ürüne tıklayın. Açılan sekmeden 'bize ulaşın' kısmına tıklayın ve mesaj kutucuğu bölümüne sorununuzu anlatın. Onlar size mail yoluyla dönecektir.
*Güncelleme*

Sorunu kendimce çözdüm, çözümün konusu: F710 analog sorunu ve çözümü.

Son düzenleme:
Ürünü kullanalı yaklaşık 1 ay oluyor gayet memnunum fakat zamanla sol analoğumun yaklaşık 2mm dışarı çıktığını farkettim. Daha önce böyle bir şeyle karşılaşan var mı? Garantiye vereyim mi?

Videosunu çektim
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Logitech'e mail attım yeni ürün gönderdiler, bayadır kullanıyorum yeni üründe herhangi bir sorun yaşamadım.
Bende de aynı şey oldu garantiye gönderdim sizce düzeltilip bana geri gönderilir mi 170 tl ye aldım indirimdeyken

Bende de aynı şey oldu garantiye gönderdim sizce düzeltilip bana geri gönderilir mi 170 tl ye aldım indirimdeyken

Konuda da belirttiğim gibi ben destek ekiple iletişime geçtiğimde bana direk yeni ürünü gönderdiler. Yeni üründe de zamanla aynı sorun oluştu. Ürünüzü tamir etseler ya da yeni ürün yollasalar bile bu sorun belli bir kullanımdan sonra ortaya çıkacaktır. Bunun yerine benim videomun açıklama kısmında belirtilen düzeltme yöntemine gidebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı