Logitech F710 hala alınır mı?

WandaaMaximoff

Decapat
Daha fazla  
Aslında bu kadar bütçem yok lakin kalitesiz bir kola da boşa para vermek istemiyorum. Taksitli bir şekilde alacağım. F710 alınır mı? Yoksa o fiyata daha iyi bir kol var mıdır? F710 alarak paramı çöpe atmış olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vallahi ben zamanında 190'a almıştım. 4-5 senedir de kullanıyorum. Tek sıkıntısı sadece sol joystick derisi soyuldu başka bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Ama şu anki fiyatına tercih edilir mi bilemiyorum belki üstüne biraz daha koyulup daha iyi gamepad alınabilir.

1000TL gibi bir fiyata HyperX ve MSI'in gamepadları var, veya PS4 veya Xbox kolu alabilirsin. F710 çok eski bir ürün eskiden 300-400TL'ye satıldığını düşünürsek parasının hakkını vermez şu anda.

Hocam F710'dan DS4'e geçiş yaptım. F710 gerçekten çok şişman bir kol ve ergonomik değil. Bu zamanda sıfırını taksitle alman çok saçma olur. Monster, MSI gibi markaların kollarını tercih etmen daha mantıklı olur.

Hocam F710'dan DS4'e geçiş yaptım. F710 gerçekten çok şişman bir kol ve ergonomik değil. Bu zamanda sıfırını taksitle alman çok saçma olur. Monster, MSI gibi markaların kollarını tercih etmen daha mantıklı olur.

Bu ürün nasıldır tavsiye eder misiniz ?

Hocam 5 yıldır kullanıyorum ama ben almadım hediye geldi. Bana kalsa alınmaz bu devirde F710. en önemli konu ergonomik değil tetik tuşları çok sert ve uzun kullanımda yoruyor. İkinci olarak Bluetooth, Wireless desteği vs yok sadece bir dungle ile çalışıyor ve F710'un kronik sorunu anlık olarak bağlantı kesilme sorunu mevcut. Daha güncel gamepadlere bakmanızı öneririm.

Bu ürün nasıldır tavsiye eder misiniz?

Bu kaliteli hocam alınır.

Geri
Yukarı